Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lemondanál-e egy utszásról,...

Lemondanál-e egy utszásról, ha anyukád épp a kórházban van? Nagyon rossz állapotban, talán néhány napja lehet hátra.

Figyelt kérdés
A repülőjegy ára veszne oda, ami 2 személynek nem kis összeg. Nem rólam van szó, hanem a nővéremről, aki 1 hét múlva akar utazni a párjával 4 napra. De esze ágában sem volt lemondani. Anyukánk állapota válságos, idős demens, fekvőbeteg, aki már nem reagál semmire, a levegőt is gyorsan kapkodja, infúziót kap. A láza is magas volt. Az orvos se bíztatott jóval. Te nyugodtan el mennél a helyében utazgatni, ha tudnád hogy anyukád élet és halál közt van? Mondjuk ő nem kötődik annyira hozzá, mivel én gondoztam 5 évig itthon. De már súlyosabbra fordult az állapota, és nem tudtam volna ellátni. Már 1 hónap és 10 napja van benn az elfekvőn. Érdekes hogy nekik mindig utazniuk kell, amikor bekerült, az elfekvőre, akkor is épp elutaztak pár napra. Ja és itt nem irígységről van szó, mert én nem is szeretek utazni. Mivel ez egy elfekvő részleg nem gyógyítanak, esetleg infúziót még tudnak adni, injekciót, de nem intenzív gyógyító részleg. Mi van ha épp akkor hal meg, mikor távol vannak?

2021. júl. 11. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, azt értsd meg, hogy a nővéred érzelmei nem a te érzelmeid. Neki így jó.
2021. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Kerdezo


1-es vagyok.


Bocsi, nem olvastam azt a reszt hogy a noveredrol van szo, szoval minden amit irtam az rairanyul.


Akarmilyen joszivu az ember, nem nagyon fog senki tudni az allaspontjan valtoztatni, plane itt gyakorin par ismeretlen, tapasztalatan felhasznalo.


Ugyanugy ha valakinek annyi szive van mint egy gorenynek.


Ha neki ez tetszik hogy elrepcsizik Hawaiira, majd mire hazajon mehet is a temetesre masnaposan, akkor tegye. Ezen nem fog valtoztatni, max ha van benne egy minimalis lelkiismeret.

2021. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

10


Meg mindig nyugtasd le magad, mert az en nagyszulom volt ilyen helyen, es vele is csinaltak ilyet, amikor a rokonom meghallotta ezt, majdnem felpofozta a novert ugy kellett visszafogni.


Szoval asd el magad, es fejezd be a hulyeskedeseidet ide.


Kozod sincs az egeszsez csak okoskodni jossz meg te minden jobban tudsz.

2021. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

9-es Én elásnám magam a helyedben, ilyen " emberként". Képzeld az unokatestvérem angliába dolgozik, és akármilyen fura, de el tudott jönni az édesanyja temetésére, aki hirtelen halt meg. Meg az összes gyereke. Valamilyen szinten a nővérem is szereti, mert nem hiszem el, hogy nem. Elutazni is leginkább a párja akar. Nem egy ilyen gonosz rosszindulatú kis banyaként kell elképzelni anyukánkat. Még előtte is egy nagyon kedves, jóságos, asszony volt, akit nem lehetett nem szeretni. Most is olyan mint egy ártatlan szeretetreméltó néni, aki ki van szolgáltatva nekünk, és az egészségügyi dolgozóknak. De hiába nagy benne az akarás, ha a teste már nem úgy működik mint régen. Az orvosa szerint kész csoda, hogy még életben van, mert kb 20 féle betegsége van, amiből jó néhány nagyon súlyos. Annyira de annyira sajnálom, mikor ilyen állapotban látom , és nagyon rossz, hogy nem tehetek érte semmit! ☹️😭

Még másfél hete is el tudott néha mosolyodni, noha nagy fájdalmai voltak. Máskor meg kérlelő szemekkel nézett rám, bár már meg se ismert☹️

2021. júl. 11. 14:30
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Elasnad magad a helyemben? Tenyleg? Hajrá. Az unokatesod lehet mosogatóként dolgozik a Mekiben 0 órás szerződéssel. Én nem Angliaban dolgozom, nem is Mekiben vagyok mosogato és nálunk meg vannak a szabályok a szabadságolásra. Van családom, férjem, gyerekem, munkám, házam, körülöttük forog az életem itt, ahol élek. Ők az elsődleges szempontok az életemben. Nem, ha anyám ma meghal, nem tudok holnap haza utazni, mert ugyan létezik halalesetre különleges szabadság, ahiigy Magyarországon is, de azzal a 3 nappal sokra nem jutnék. Nagy a szád, de a saját kis világodon kívül semmi mast nem látsz.
2021. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 Jobb is hogy nem tudom ki vagy, és jó hogy törölték az utolsó kommentedet pápá!
2021. júl. 11. 14:57
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

"Nagy szemét vagy azok alapján amit a kérdezőnek írtál! Nem hittem hogy léteznek ilyen érzéketlen, bunkó férgek a földön, mint amilyen te vagy! Na és igaza volt, tényleg eláshatnád magad olyan mélyre, hogy soha ne kerülj elő többé."


Ezusteger! A világon semmi sértőt nem írtam neki, ő kezdte a bunkózást, arra reagáltam. Mivel soha nem válaszolok privát üzenetre, itt a válaszom. Tiltottalak.

2021. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
A világon minden pótolható, kivéve azt az időt, amit nem fordítottál a szeretteidre.
2021. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!