Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire a vesekő...

Mennyi idő mire a vesekő elmúlik/kijön?

Figyelt kérdés
tegnap jött elő.nagyon fáj.kaptam orvosságot, attól tán hamarabb távozik, de az kb mennyi idő? nagyon fog fájni?
2010. aug. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A nemed nem írtad. az időtartamot nem lehet megmondani viszont igyad a teát nagyon. Ha nő vagy annyira nem fáj.

Ha férfi...akk sajna fáj

Ki is ment a lábamból az erő a kérdés miatt:S Bocs de nem bírom a vesével kapcsolatos dolgokat.

2010. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már kijött, az nem fog eltűnni. A gyógyszer a fájdalmaidra van. Érdemes lenni megnézetni, nehogy nőjenek a kövek.
2010. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt igy tavaly be görcsöltem végleg ..el mentem orvoshoz 2 inekció alig vártam be lőjön ugy vártam mint egy drogos az adagját :D aztán gyógyszer és ki pisiltem végülis..azt hogy van e még bent ezen kivül nem tom :D

remélem nincs több kő F /23

2010. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
férfi. voltam orvosnál.mondták hogy majd kipisálom.de mikor?mennyi idő múlva?
2010. aug. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!