Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha coviddal, oltással kapcsola...

Ha coviddal, oltással kapcsolatban kérdeznek akár munkahelyen, mondhatom azt, hogy ebben a témában megtartom magamnak a véleményem?

Figyelt kérdés
Ha félsz az a baj, ha meg nem az, ha oltatsz az, ha meg nem akkor az, én ebben nem akarok belefolyni, pedig nálam nem volt tabu téma soha.
2021. máj. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy mondhatod. Mondhatod azt is, hogy " bocsi, de beszélhetnénk másról? Ez a téma tabu a vita elkerülése végett"

Mondhatod azt is, hogy " nem akarok erről beszélni,"

2021. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészségügyben dolgozok, szóval az se lenne jó ha ez alapján lennék minősítve.
2021. máj. 6. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarán nem oltatsz.... Ez esetben ezt el kellene mondanod.
2021. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is egészségügyben dolgozom, és én sem beszélgetek a covidról. Ha szóba hozzák, akkor csak annyit kérdezek, hogy " nincs más téma? ne haragudj, de nekem most nincs kedvem erről is beszélnem"

Tudomásul veszik, és téma lezárva.

2021. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hol dolgozol szerintem. Azért ennyiből nem lesz bajod. Sőt ellenkezőleg, egyáltalán nem baj ha kiállsz a mellett híg, ki akarsz maradni egy vitából. Mond meg higy nem szeretnél erről a témáról beszélni mert el akarod kerülni a vitát. Bár fura nekem hogy pont az egészségügyben nem félnek.
2021. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
13%
Nem félünk, de mi beadattuk, mert egyrészt nem szeretnénk súlyos tüneteket, másrészt meg szeretnék majd ide-oda menni.
2021. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!