Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kell beadatni a 2. oltàst?!

Mikor kell beadatni a 2. oltàst?!

Figyelt kérdés
Megkaptam több, mint egy hónapja az első kört (Moderna) a háziorvostól. Azt mondták kb 1 hónap múlva hívnak a második oltás miatt. Azonban sajnos nem hívnak, lassan eltelik 2 hónap és hiába keresem őket még a telefont se hajlandóak felvenni. Első oltáskor nem írtak dátumot a papíromra, hogy mikor kell menjek, azt mondták hívnak. Nem sietik el... hatásos lesz ez még így? Kezdem azt érezni, hogy csak valami maradékot kaptam aztán majd ha megint marad akkor azt is újra megkaphatom... fantasztikus. Ha ezt tudom akkor inkább oltópontra mentem volna célirányosan, nem fogadtam volna ez a háziorvos hívását csak úgy hogy menjek oltásra. Vicc az egész komolyan. Ki mennyi idő után kapta meg az oltást? Lesz hatása még így ennek az egésznek?

2021. júl. 19. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a háziorvos be se adta küldött oltópontra.


Állítólag azért, mert nem kapnak úgy vakcinát ahogy rendeltek. Lehet nálad is ez a helyzet.


Én szerintem hívd fel a legközelebbi oltópontot és kérdezd meg h beadják -e van e olyan vakcinájuk.

2021. júl. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első oltastól számított 1 hónap. Mikor voltál az első oltasnál kapkod kellett egy kis lapocskát, amin fel van tüntetve az első oltás dátuma, és a következő is. Ezen a lapon szerepel még sok minden egyéb, mint, pl: személyes adatok, oltóanyag megnevezése.
2021. júl. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

“Első oltáskor nem írtak dátumot a papíromra, hogy mikor kell menjek, azt mondták hívnak.“


Ahogy említettem is feljebb...

Sajnos azóta se hívtak, én meg nem tudom őket hívni, nem veszik fel.

2021. júl. 19. 05:29
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Rendben, akkor felhívom az oltópontot és megkérdezem.

Ezek meg szórakozzanak az anyjukkal a háziorvosi rendelőben.

2021. júl. 19. 05:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eeszt-ben lévő ambuláns lapon (vagy minek nevezik) sincs dátum? A papírra nekem se írták rá, de eeszt-ben ott van.
2021. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn is javaslom, hogy az oltópontnál érdeklödjél.
2021. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!