Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt aki pánikbeteg?

Van itt aki pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Hogyan küzditek le a szédülést illetve a rohamokat?? Vagy esetleg aki tul lett rajta hogyan??

2021. júl. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. A pszihiáter által felírt gyógyszerrel.
2021. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit szedtél?

Én a Mirtazol 15mg tablettát szedem

2021. júl. 19. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns megoldotta. Szertralin. De szedni kell folyamatosan (10 éve már)
2021. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anti paladin válasza:

Túl lettem rajta.

Végig gondoltam, hogy mi hozta elő a rohamokat, milyen ok-okozati kapcsolat volt a jelen és a múlt között (ill. az adott helyzetekre miért adtam olyan válaszokat amilyeneket).

Bogyót nem szedtem mert az csak tüneti kezelés mert az önmagában csak elfedi a problémát de nem oldja meg.

2021. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
8 éve vagyok pánikbeteg. Az első rohamom után fél évig majdnem mindennap volt rohamom. Lelki probléma volt, megtaláltam az okát és 7,5 éve tünetmentes vagyok. 7,5 év után most először pár napja volt egy panikrohamom, de mostanában nagyon sok szar ért, és mindennap stresszelek, idegeskedek úgyhogy ez hozta elő ismét. De soha egy darab gyógyszert nem szedtem rá, pszichológushoz sem jártam, és most sem fogok. Ez egy mélyebb időszak az életemben, rendbe kell tenni a dolgokat és kész! Nagyon nagy akaraterő kell hozzá, de nem lehetetlen gyógyszer nélkül leküzdeni hidd el!
2021. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!