Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem fizetett TB-t hogyan...

Nem fizetett TB-t hogyan lehet pótolni ügyfélkapun keresztül?

Figyelt kérdés
Pár éve nincs fizetve, mégsem kaptam semmilyen felszólítást, se csekket. Pedig vártam, mert tavasszal elvileg mindenki kapott akinek elmaradása volt. Ha van ügyfélkapum, hogyan tudom lekérdezni és rendezni a tartozásomat?

2021. júl. 20. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez már a NAV-hoz tartozik.

Személyes megjelenést igényel.

2021. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebev szolgáltatásokba ügyfélkapuval belépve

Szolgáltatások menü és adószámla

Itt kapsz egy pdf-et ahol megjelenik az összes adónemed ahol tartozás van és mennyi, hogy állsz

(Ha nem állítasz be konkrét adónemre szűrést akkor adja ki az egészet, azt a legcélszerűbb látni)

2021. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam amit mondtál, azt írja: nincsenek a feltételnek megfelelő tételek. És ennyi. Lehet akkor nincs tartozásom sehová?
2021. júl. 20. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nem jól csináltál

PDF-et akkor is kellene kapnod. ha mást nem akkor fejléccel mai dátum lekérdezéssel, meg az azonosító adataiddal


Szolgáltatások --> Adószámla és pótlékadatok --> Adószámla

Új lekérdezést indítasz

és az időszak végéhez mondjuk biggyeszd be az aktuális aznapi dátuomt amikor lekéred

és lekérdezés indítása

Vársz egy kicsit, lesz jobb oldalt egy szürke PDF ikon is, míg összegyüjti az infót, majd a jobb szélen az Adószámlával kapcsolatos lekérdezések sárga sávjába kiugrik egy sötétkékt az eredmény elkészült eredmények gomb, arra rákattintasz és a pdf ikon színessé válik, az töltsd le és nézd meg


(bocsi a szájbarágós elmondásért, nem feltételezem, hogy nem tudnád megcsinálni csak pontos segítséget nyújtottam)

2021. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!