Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hordasz maszkot?

Hordasz maszkot?

Figyelt kérdés
És ha igen miért, mert megint egyre több emberen látom (Pest bkv pl)

2021. júl. 22. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10: pont így vagyok vele én is. Egyszer sem vettem fel utcán, a boltokban is csak addig amíg muszáj volt.

Már megy a fosatókampány megint, szeptemberre ismét bekorlátoznak.

2021. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%

En nem hordom, mert ugy gondolom csak maximum annyi vedelmet ad, hogy a retkes kezeddel nem nyulkalsz az arcodhoz.

Lenne olyan maszk ami szur is valamennyire, de amit hordtak a magyarok az nem az volt.

Ha kotelezo lesz felvenni megint ,nem fogok hisztizni, 12 oras muszakban hordtam lehetett levegot kapni...

Es tobb mint valoszinu ott kaptam el maszkban a virust is. De mivel minimalis tuneteim voltak kb eszre se vettem igy az egesz virusban nekem csak az volt a kellemetlen amig a negativ tesztre kellett varni hogy szabadulhassunk a karantenbol.

2021. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!