Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alva beszélek nyitott szemmel....

Alva beszélek nyitott szemmel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hónapja észrevették, hogy amikor alszok akkor valójában “ébren vagyok”. Ez azt jelenti, hogy egyszer anyám hazaért a munkából, én épp a kanapén aludtam és nem vette észre. Elkezdett kérdezgetni, hogy mit csináltam stb. én meg válaszoltam, de nem is foglalkoztunk vele. Most voltam egy táborban egy hétig, mindig én aludtam el először, és a többi szobatársam beszélgetett velem miközben aludtam, és nyitva volt a szemem. Nem is emlékeztem rá, sőt olyan is volt hogy egész éjjel beszélgettem velük nyitott szemmel, és meg is mozdultam. Aggódnom kéne? (Minden egyes alkalommal ez megtörténik amikor alszok, nincs olyan hogy nem válaszolok vagy ilyesmi)

2021. júl. 22. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy mi ennek az oka?
2021. júl. 22. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Idegrendszeri probléma. Fordulj neurológushoz.
2021. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg valamilyen alvászavar. Egyelőre nem kellrne aggódnod. Alvásvizsgálatra kellene felhívni, de az is elég ha elmondod higy mik történnek veled és ők megmondják hogy kell-e tovább menni. Ha nem akkor legfeljebb adnak időpontot.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellata..

[link]

2021. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én is szoktam hétfőnként a melóhelyen.
2021. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

REM alvasfazis rendellenessege. Az alvajaras is ide tartozik. Durvabb esetben van, aki eszik, jarkal, de megsincs ebren.

Almodas kozben normal korulmenyek kozott nem mozgunk, nem beszelunk igazabol, az agyunk blokkolja. Akinek ez a rendellenessege, az akar folyamatosan beszel, mozog almaban, fel is ulhet es nyitott szemmel megsem lat.

Ferjemnek ez van. Ezert utana is jartam, meg sajnos extrem tapasztalataim vannak naponta.

2021. aug. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!