Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemrég nem jutottam el időben...

Nemrég nem jutottam el időben a wcre. Azóta állandóan ettől félek... Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Átlagos reggel, átlagos reggeli volt, semmi tünete nem volt annak, hogy beteg lennék.

Majd a semmiből jött egy hasgörcs és már a nadrágomban volt a cucc. Egy pillanat történése volt az egész, nem is éreztem, hogy itt most mi fog történni..

Utána sem volt egyéb betegség tünetem, csak ez az egy hasmenés.


Ez pár hónapja történt, azóta minden nap ettől félek. Naponta szedek széntablettát, hogy még véletlenül se menjen a hasam..


2021. júl. 24. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Sürgősen keress fel egy pzichológust!! Szerinted mégis milyen hatással lesz a szervezetre, a napi széntabletta adag?
2021. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

1# Már lehet tönkre is baszta vele végérvényesen.

Hagyd abba a széntablettázást, és fodulj urulógushoz, valamint pszichológushoz.

2021. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs rossz hatása a bélrendszerre, hosszútávú szedés során sem. Gyógyszerész vagyok. A lelki része aggaszt.
2021. júl. 26. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Milyen lelki resze? Azert mert egyszer becsuszott egy foscsi, nem biztos, hogy legkozelebb is megtortenik, kb 99,999% esellyel csak egyszeri alkalom volt. Egyebkent nem te vagy az egyetlen akivel megtortent mar ez, csak szolok. Szoval ha ilyen nagy gyogyszeresz vagy, legyen jozan eszed, allj le a tablettaval, es hozd helyre utana a szekelesi rendedet.
2021. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!