Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinél jelentkeztek súlyos...

Valakinél jelentkeztek súlyos mellékhatások az oltás beadása után, akár az első akár a második adagról legyen szó?

Figyelt kérdés
Jelentkeztek nálad súlyos mellékhatások? Akár családod/barátok/ismerőseid közül? Ha igen milyen mellékhatások?

2021. júl. 25. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Igen .azóta többször elájultam. Magas vérnyomásom lett. Nyirokcsomó megnagyobbodásom lett és zsibbad a lábam és a balkarom. Szédülés. Fogyás gyengeség.
2021. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
nem
2021. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Első,milyen vakcinát kaptál?
2021. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Pfizer
2021. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

Az elsővel nem kell foglalkozni, ő egyike annak a két két és fél pipás majomnak, akik mindenhová hülyeséget kommentelnek, az értelmes válaszokat meg rendre lepontozzák.

Ismerem a munkásságát a politika kategóriából.

2021. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első után 3 hétig magas pulzus, mellkasi fájdalom és fulladás gyötört. (Igaz, pánikbeteg vagyok.) A második után semmi nem volt. Egyébként ájulásos esetről többről is tudok a környezetemben, szóval tényleg előfordulhat.
2021. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Modernát kaptam. A második két napra kiütött, volt láz, hidegrázás, izomfájdalom kb ennyi, azóta is minden rendben
2021. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kell lemajmozni, akinél előjött mellékhatás.

Én teljes mértékben oltáspárti vagyok, de nekem is lett mellékhatás. Pedig alapjáraton teljesen egészséges nő vagyok.

Az első oltás (Pfizer) után 2 héttel a szúrás helyén megjelent egy fekélyszerű, nagyon nehezen gyógyuló, pici seb, ami körül piros volt a bőr, mintha leforrázták volna. Ezzel párhuzamosan elkezdett zsibbadni is a karom + olyan érzés volt, mintha egész nap nehéz dolgokat pakoltam volna vele és remegne a fáradtságtól. Ahogy telt az idő, megjelent az érzés már a kezemben is, rendszeresen elzsibbadt a kézfejem, ujjaim. Először én sem akartam elhinni, de a lábam is elkezdte ugyanezt, ugyanazon az oldalon. Hónapok óta tart, hol elmúlik, hol kicsit visszatér. Volt olyan periódus, amikor kb. 10-14 napig folyamatosan zsibbadt a nagylábujjam.

A sebemet látta egy sebész és egy bőrgyógyász, adtak rá szteroidos kenőcsöt, amitől begyógyult.

A zsibbadást jeleztem a háziorvosomnak, valamint 3 neurológus szakorvos is látott. A háziorvos csak nézett, hogy mi a fene, a neurológusok közül egy rámondta, hogy 100%, hogy az oltás okozza, nagyon gyakori jelenség, de ártalmatlan, a másik kettő pedig ahogy meghallotta azt, hogy az "oltás óta", h.ülyére vett és minden létező módon elmondta, hogy az lehetetlen, az egyik szó szerint azt mondta, hogy képzelgek. Minden vizsgálat negatív. Fiatal vagyok, sportos, egészséges, és soha az életben nem volt semmilyen neurológiai tünetem.

2021. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

nos akkor talán valóban képzelegsz


az első válaszolót pedig nem az általa bekamuzott mellékhatások miatt majmoztam le, hanem azért, mert egy ismert troll

2021. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kvára nem képzelgek.
2021. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!