Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki azért...

Van olyan ember, aki azért nem mer most tömegközlekedni, mert nem kell maszk?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán...egyébként ettől függetlenül, mert nem kötelező, még lehet viselni ilyen zsúfolt helyeken vagy ahol jónak látja az ember.


Engem inkább az zavar, hogy csukva vannak az ablakok...nem fogják fel, hogy kell a friss levegő

2021. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ablakok a '90-es évek végétől folyamatosan csukva voltak. Ezt már valószínűleg így kell megszoknunk.
2021. júl. 26. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nincs ilyen ember, ha fél, akkor továbbra is hordja, látok nem egy embert még most is maszkban utcán, boltokban és járműveken is.
2021. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
1.ez engem is zavar, főleg egyszer ültem a 7-sen hiába ment kicsit a légkondi jó hogy azért nyitva lehettek az ablakok..hátul ütlem de balra feljött egy nő és épp a külső ülésre ült, erre becsukta mindkét ablakot ami a közelében volt pedig ahelyett máshova is ülhetett volna mert volt hely dugig, persze pár megállóra ment..néha az ilyenek felidegesígtenek..pár megálló még más többet megy.persze a légkondi ellenére is volt vagy 40 fok ott..
2021. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Én kicsit tartok, de nem magamra nézve, hanem közösségileg. Miért?


Mert szinte senki nem hordta/ hordja normálisan a maszkot, vagy fel sem veszi (én munkába menett szerződéses járattal járok, ahol a járatin és a munkahelyen is kötelező a maszk. Amivel egyetértek.)


De máshol is azt látom, hogy basszák haaznáni, vagy ha feteszik, akkor tokatakaró, vagy kint az orra/ fél szája.


Legkomikusabb ilyen esetem az volt, még pár hónappal ezelőtt, hogy két nő kb mindenét lefertőtenítette, telójukat megtörölték, aztán zsúfolt vonatin vígan utaztak kilátszó orral. :D


Persze tudom, most jön a covidiótázás, meg a megkövezős rész, de sok szakember szerint hiba volt a nyitás/ enyhítés, főleg, hogy Európa legtöbb országa újra szigorít. A 4. hullámot meg garantálja a szakma. Ééés itt van a baj, hogyha valakinek kell/fél, muszáj maszkot hordani, vagy egyes intézmények még mindig maszkkal látogathatók, akkor vagy hordja normálisan, vagy sehogy.


Amúgy idő kérdése véleményem szerint, hogy ismét kötelező lesz.

2021. júl. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

5


Egyetértek!

Mellesleg a who és nem egy virologus is javasolja a mai napig beltérben a maszk viselését. (Pont ma láttam egy boltban , ahogy szedte a talcarol vki a cseresznyét közben meg tátott szájjal kohogott, krakogott, jó turh@s volt..az embernek alapból is felfordul a gyomra. Nalunk meg amúgy is divat a másik ember képébe tusszogni, meg a földre turh@zni. )

Persze lehet hazardirozni. Kinek mi éri meg. Engem nem érdekel a többi ember, sose erdekelt. Felolem tele zsufolhatjak a korhazakat. Pont lesz@rom. De akkor k¥rv@ ideges tudok lenni, amikor leallitanak kezeleseket meg nem lehet orvoshoz menni, nincs időpont nem veszik fel a telefont stb..

Tudom, hogy sokan tartanak a virustol sokan meg az oltasoktol. Felolem csináljon mindenki amit akar meg amit hisz-nem hisz, amig nekem ebből nem származik hatranyom teszek rá magasról kit mit csinál.


Egyébként én raengednem az emberekre ezt a sz@rt. Támogatnám aki otthon szeretné atveszelni mert vmiert tart tőle, a többire raengednem. Tajekoztatnam oket mivel jar/hat, rá vagy csaladtagjaira nézve. Mérlegeljen. aztan ahogy tetszik. Jojjenek-menjenek..Kijelolnek pár kórházat, ha betelik-betelik. Igy jártak. Így hamar végig menne rajtuk, aztan aki megy megy, aki marad marad.

A többiben csak az egyéb betegeket kezelnem.

Felesleges szájkoptatas minden egyéb.

2021. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!