Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet? Súlyos betegség?

Mi lehet? Súlyos betegség?

Figyelt kérdés

Mostanában,- több éjszaka, elalvás előtt néhány perccel - arra ébredtem többször fel, hogy majd megfulladok. Úgy kellett felülnöm az ágyban, hogy meg ne fulladjak. Szörnyű érzés.

Napközben sokszor érzek egy feszítő, görcsös érzést a mellkasomban, és akkor is fulladozok egy kicsit.


Nem dohányzok, és nem is iszok.


17/F


2010. aug. 28. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

EL kellene menned pulmonológiára ahol a légzőszervekkel foglalkoznak

lehet hogy asztmád vagy allergiád lesz!

2010. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként napközben már évek óta van ilyen problémám. Csak ez az éjszakai fulladozás kezdőtött mostanában.
2010. aug. 28. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pszichés alapon volt.

Háziorvos.

Szerintem inkább valami szorongás lehet benned.

2010. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most is fulladozok. Érdekes, amikor a fulladásra gondolok, akkor azonnal elkezdek fulladozni...
2010. aug. 28. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz volt a bajom

fulladtam és szúrt a torkom, nem kaptam levegőt és amikor este lefeküdtem nem tudtam egyik oldalamra sem feküdni

Beküldtek a kórházba és 3 nap után kiderült, hogy semmi bajom sincs csak pszichés vagyok

kaptam gyógyszereket, amikről nem mondták el mi de gondolom nyugtató volt:(

aztán haza mentem és ne tudd meg milyen jó volt újból oldalra feküdni:D

2010. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utánanéztem az interneten, és találtam egy hasonló tünetekkel járó betegséget:


Bronchiolitis obliterans


[link]


[link]


Azért félek, hogy esetleg ilyen betegségem van, mert rengeteg mikróban pattogatott kukoricát szoktam enni.

2010. szept. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!