Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kíváncsiságból szeretnék egy...

Kíváncsiságból szeretnék egy vér-és vizeletvizsgálatot, tehát egy általános laborvizsgálatot, mert már régen nézettem meg az értékeimet. A háziorvos fog adni beutalót vér-és vizeletvételre "csak úgy"? Milyen okot mondjak neki? Nincs semmi panaszom.

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Közlöd, hoyg szeretnéd ellenöriztetni az értékeidet!
2021. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem olyan orvos, aki ilyen indokkal ad beutalót...
2021. júl. 29. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy nem olyan orvos? A háziorvosnak ez a dolga, semmibe nem telik neki egy beutalót írni laborra. Amúgy is évente nem árt ellenőriztetni az értékeket, szóval nem tudom, mi gondja lehetne az orvosnak ezzel. Mondd neki akkor, hogy fáradékony vagy, vagy mostanában nem vagy a régi és talán akkor ad...
2021. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom kérdező én háziorvos vagyok és évente egyszer igyekszem mindenkit elzavarni laborba.
2021. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ugyanazt mondd neki, amit ide kiírtál. Teljesen jogos, orvosilag is elfogadható indok. Nem is kell több.

Ha nem ad, akkor keress másik háziorvost, mert emez akkor is így fog hozzád viszonyulni, ha beteg leszel.

2021. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!