Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukám szívbeteg és állandóan...

Apukám szívbeteg és állandóan rohama van, nagyon félek hogy elveszítem. Mit csináljak hogy ne ez járjon a fejemben?

Figyelt kérdés
Sajnos apukám (59éves) és a szíve kb.60%-elvan halva, néha nagyon nehezen kap levegőt és menni is csak úgy tud ha mindig megáll pihenni közben. Amikor rohama van mindig spray-vel kell befujni neki a szájába. Valamikor meg jól érzi magát mintha semmi baja nem lenne. Mindig azt mondja hogy megfog halni és már nem bírja tovább. Olyan rossz amikor mondja és mindig ez van elöttem, hogy már nincs neki sok hátra. Nem tudom mit csináljak, félek, hogy elveszítem. 22/l
2010. aug. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez is agyban dől el. Ha apukád nem is akar már élni, és mindig a halálát látja, akkor céltalanná és elkeseredetté válik, ami végül tényleg oda vezet...

Tartanod kéne benne a lelket, de igazából ezt neki kell akarnia, nem neked. Szomorú :(

2011. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feladnia nem szabad, mert akkor nem fog tudni szembenézni a bajokkal. Feladta vagy csak panaszkodik?


Én rákos voltam és nem adtam fel de sokszor panaszkodtam, orvosokat kérdezgettem erről, hogy mennyit számít az ha valaki hisz a gyógyulásában meg meg akar gyógyulni, arra azt mondták legtöbben, hogy nem számít, csak az, ha feladja, mert ha feladja akkor meghal, de ezt a ráknál mondták sok orvos, végigkérdeztem erről olyat akinek gyakorlati tapasztalata van.

2011. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szervezz valami olyan dolgot neki, ami feldobja, amit szeret, ha tudsz ilyet.


Pszichológus is kéne neki, én ismerek olyat akik házhoz jönnek, igaz daganatos betegeknek hirdetik, de lehet tudnak segiteni.

2011. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mobil pszichológus



A Tűzmadár program keretében elérhető mobil pszichológus, aki saját otthonukban keresi fel azon daganatos betegeket, akik pszichológus segítségét szeretnék kérni, de fizikai állapotuk miatt nem tudnak eljönni hozzánk a Tűzmadár Házba.

Igény bejelentése: a 455-8100/8607-es mellék telefonszámon vagy az info@tuzmadaralapitvany.hu e-mail címen.



Hátha tudnak segíteni!

2011. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!