Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés gyógyítható? Mik a kilátások?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden gond nélkül.Eltart egy ideig amíg beállítják a tablettát, és utána is kellk ontrollra járni,de az csak egy vérvétel.
2011. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abban az értelemben nem, hogy gyógyszer nélkül is elleszel.

De ha beállítják a gyógyszert, amit életed végéig szedsz, akkor lehetsz tünetmentes.

Sajnos nem könnyű beállítani a gyógyszert.

2011. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgymond nem gyógyítható, de kezelhető. Szintetikus tiroxint kapsz, aminek nincsenek mellékhatásai ha jól állítják be a hormonszitned, ennyi előnye van ennek. Viszont életed végéig szedned kell a bogyót.
2011. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beállítják a gyógyszeredet, akkor nem lesz gond, nekem is így volt.


Ez pedig nem reklám, de egyik ismerősöm természetgyógyásszal kezeltette magát, és meggyógyult. Én ezt nem próbáltam, nem tudok tapasztalatot írni, csak gondoltam leírom, hátha te megpróbálnád.

2011. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy Neked mitől müködik alul. A Hashimoto szindróma a pajzsmirigy autoimmun gyulladása ami nekem is van sajnos tényleg nem gyógyul meg magától viszont nagyon hosszú ideig eltarthat a tünetmentes fázis. Ez a betegség különösen nőknél nagyon gyakori és ha egyszer gyógyszerszedésre kerül a sor azt sajnos tényleg élethosszig kell szedni.:(
2012. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 8 éves koromban vették észre az orvosok hogy alulműködik a pajzsmirigyem akkor 66 kiló voltam most 16 évesen a duplájára híztam, ez idő alatt 3 féle gyógyszert próbáltak beállítani eredménytelenül..
2013. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!