Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos/biztonságos...

Mennyire hatásos/biztonságos leragasztani a szájat éjszakára?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy mostanában a számon veszem éjszakánként a levegőt (reggelre teljesen ki van száradva a szám),bármennyire próbálok az orromon venni levegőt, reflex szerűen átváltok a számra, ezt akarom megakadályozni avval, hogy leragasztom a szám, addig amíg hozzá nem szokok az orron át való levegővételhez.


Lehet ennek bármilyen veszélye, ugyebár ha valamilyen oknál fogva nem kapnék levegőt akkor automatikusan felkel az ember, nem?



2021. aug. 6. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj füll orr gégészetre. Ez nem "megszokás" kérdése.
2021. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt semmiképp ne próbáld ki.
2021. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Ne próbáld ki. Éjszaka eldugul valamiért az orrod, azt kéne megszüntetned.
2021. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ez Füll orr gégészeti probléma, azt hittem ez csak simán egy ilyen kisebb megszokás, de akkor felkeresek egyet mindenképp. Külföldi oldalon olvastam ezt a leragasztós ötletet, de akkor ikább hanyagolom, köszönöm szépen!
2021. aug. 6. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Hogy mi?

Teljesen normális, hogy szájon át lélegzel, és nem ettől szárad ki szád, ez meg nem is probléma 10pm alatt megoldódik.

Lehet eü. probléma, de az ragasztással nem oldódik meg, fogadd meg 1-es tanácsát, és irány a szakorvos.

2021. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg jobban kiszárad a szád éjszaka, ha azon át veszed a levegőt. És lehet benne megszokás is az okok között, de ettől még, bármilyen divatos, rossz ötlet leragasztani a szád. De valószínű, hogy van ott valami kezelhető probléma is, pl. allergiás vagy valamire az ágyban.
2021. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Álmodban fulladsz, ha leragasztod a szádat. Vagy letéped.

Orvos.

2021. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!