Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ügyfélkapus védettségi igazolv...

Ügyfélkapus védettségi igazolvány igénylésnél lehet látni valahol az elbírálási folyamatot ?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem az ellenanyagos leletem, illetve az igazgatási szolgáltatási díjról az utalásról szóló igazolást az OTP alkalmazásból. Olvastam, hogy el is utasíthatják, ha valami nem tetszik. Valahol rá lehet nézni hol tart a postázás ügyfélkapun belül vagy csak várjam, hogy jön 8 nap múlva? Eddig bármit igényeltem kaptam e-mailt minimum, de most semmit és kicsit zavar, hogy lóg a levegőben.
2021. aug. 8. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ha valamit nem jól töltöttél fel, akkor telefonon felhívnak és jelzik, hogy pótold, és majd küldik. Nekünk az ellenanyagos védettségink a beadás utáni 45. napon érkezett meg. Természetesen a beadás előtti egy-két napban készült a teszt, így addig használni sem tudtuk. Tehát a 14 ezer Ft-ért 2,5 hónapot tudjuk használni.
2021. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az remek… pedig 8 munkanapot írtak, nem értem mit művelnek ott. Köszi a választ, akkor nem aggódok miatta, ha nem hívnak.
2021. aug. 8. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogod látni a folyamatot, amikor csenget a postás az igazolványoddal. Nekem sem írtak közben semmit. Kb. 16 napot kellett várnom. Ez még májusban volt, most nem tudom, hogy mennyi a várakozási idő. De akkor is eltérő volt. Volt aki többet, volt aki kevesebbet várt mint én.
2021. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyira változó, van akinek 45 nap míg megkapja, van aki meg 10 nap után. A franc sem érti mi alapján van így.
2021. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen hallottam, hogy nagyon változó, de azt hittem ennyi idő után már szervezettebbek, de ezek szerint nem igazán. Várok türelmesen 😄
2021. aug. 12. 16:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Már meg is kaptam, kereken 8 nap múlva, ahogy beadtam az igényt ☺️
2021. aug. 13. 14:37
 7/11 anonim válasza:
Sziasztok!Én is elküldtem a kérelmet a védettségi igazolvánnyal kapcsolatban, de kb fullra nem jól csináltam.Mondjuk szerintem a leírás sem tök egyértelmű de mindegy...Ha hétfőn felhívom az illetékes járási hivatalt ott tudom módosítani a dolgokat, elmondják, hogy hogyan tudom javítani?Vagy adjak be egy új kérelmet?Ilyenkor mi a teendő?Előre is köszönöm a segítséget!
2021. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit rontottál el? Adj be új kérelmet szerintem, a járásit szinte tutira nem fogod elérni telefonon.
2021. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azt rontottan el, hogy én cserét kértem (mert nekem volt már kártyám, csak lejárt az érvényessegi ideje) és nem is engedte csatolni a befizetési igazolást.Mivel nem volt ilyen opció, csak az eredményemet csatoltam, az igazolásról el is felejtkeztem (már csak akkor jutott eszembe amikor elküldtem).Az a lényeg hogy nem cserét kell kérni nekem, hanem új igénylését úgy engedi az eredmény meg az igazolás csatolását is.
2021. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem csere, hanem új igénylés. Add le a megfelelő ügykörön, és feldolgozzák neked, ahhoz tudod majd csatolni a befizetésigazolást is.
2021. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!