Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha orrpolip van az orrban az...

Ha orrpolip van az orrban az puha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap is volt egy kérdésem az orrban lévő dudorról, kaptam választ is miszerint orrpolim van. Ma voltam dokinál aki azt mondta, hogy nincs az orromban semmi. Akkor én miért látok mindkét orrlyukamba 2 dudort? Az orrpolip puha vagy milyen állagú? Belehet nyomni?
2021. aug. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos megnézte, akkor nincs ott semmi nem odavaló. Hidd el.


Az, hogy mit látsz, nem tudom, de valószínűleg az orrmandulát.

2021. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap is volt egy kérdésem az orrban lévő dudorról, kaptam választ is miszerint orrpolim van."


Tehát az illető ilyen kijelentést mert tenni úgy, hogy bele sem tudott nézni az orrodba. Nem is látta, mi van ott.

Tudod mennyit ér az ilyen "diagnózis"? Egy kalap sz....t.


Az orvos meg belenézett és úgy mondta, hogy nincs polipod.


Szerinted melyiket kéne komolyan venni?

2021. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, az az orrmandulád.
2021. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orrmandula csepp alakú és külső belső orrlyuk oldalán megtalálahtó? És összeérnek elzárva az "utat"?
2021. aug. 11. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit is mondott az orvos?
2021. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem gyerekkorom óta volt az orromban valami fura érzés, mintha lenne ott hátul valami. 2 alkalommal voltam fül-orr-gégésznél, mind a 2 alkalommal azt mondta, hogy nem lát semmit. Mostanában más indokkal koponya MRI-n voltam és mindegyik sinus maxillarisban(orrüregek) több polip is van.


Azért bizalmatlanok az emberek és jönnek ide, mert szeretnének hétköznapi emberektől tapasztalatokat és mert sokszor az orvosoknak az ég világon fogalmuk sincs arról, hogy mi van, vagy nem utalnak be egy másik vizsgálatra mert vagy rohadt drága, vagy mert csak nem.

2021. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!