Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges csak tojást enni?

Egészséges csak tojást enni?

Figyelt kérdés
Fött tojást, napi 9db-ot évekig, semmi mást! Lehet valami bajom?
2021. aug. 11. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És a szervezetednek szükséges többi vitamint honnan szerzed be? Arról nem beszélve, hogy 3 hét után már attól is hányingered lenne, ha ránéznél a tojásra.
2021. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az még hagyján hogy pár hét után utálná, hiányoznának más vitaminforrások, de volt egy időszak, mikor reggelire is valami tojásosat meg vacsorára is azt ettem. Pár nap után, pedig sose voltam tojásérzékeny, tiszta piros kiütés voltam. Egy időre leálltam a mértéktelen tojással és helyrejött, azóta csak néha eszem tojást :D
2021. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hagyjuk már,egy hét után hánynál már a szagától is.

Én próbáltam hogy minden nap egy étkezésben főleg tojást,hánytam már a szagától is majdnem

2021. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha CSAK tojást eszel, 3 nap után szomjan halsz. Viccet félretéve, megunnád pár nap után.
2021. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már 2hete csak fött tojást eszem, de egyre finomabb! Semmi bajom nincs és az energiám is maxon.:) Úgy érzem hogy bármeddig tudnám ezt az életmódot követni! Csak hogy lehet-e? A többi vitamint zöldség gyümölcs-ből viszem be és tablettákból. Örökké tudnám folyatatni! Vajon lehet-e?
2021. aug. 11. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet.

De akkor mindennap egyél főtt burgonyát nagyobb mennyiségben. A kettő együtt elég tápanyagot biztosít hosszú időre.

Lehet hogy tej is kell majd

2021. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: Akkor ezek szerint nem csak tojást eszel.
2021. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fő táplálékom a tojás, a többit csak a vitaminok miatt eszem.
2021. aug. 11. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:

" 8/8 A kérdező kommentje:

A fő táplálékom a tojás, a többit csak a vitaminok miatt eszem."


Attól még eszed. Egyébként ezek mennyisége sem mindegy, ugyanis 9 db főtt tojás egy napra kőkeményen koplalás kategória, annak viszont már pár hónap után észlelhető negatív hatása lesz.

2021. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor hozzárakok még 9-et a hónap végén ha még éhes lennék!
2021. aug. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!