Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan nyugtató amitől nem...

Olyan nyugtató amitől nem leszek álmos?

Figyelt kérdés
Elég könnyen fellapom a vizet, ezért szeretnék valami enyhébb nyugtatót szedni hátha segít. Viszont mivel nap közben szedném, így jó lenne ha nem lennék álmos tőle. Valami ötlet?
2021. aug. 12. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg az okát megkeresni, hogy miért vagy hirtelen haragú. Én is azt tettem és megváltoztattam a dolgokat, amik tudatalatt feszültté tettek. Azóta nyugodt vagyok és nem kapom fel hirtelen a vizet.

Nyugtatóra csak rászoksz és nem tudsz majd élni nélküle. Esetleg nyugatató hatású tea is jó lehet, az talán nem okoz függőséget.

2021. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen vagyok. Apukámtól örököltem, ő is gyorsan felkapja a vizet. Próbáltam már változtatni mert nekem se jó, hogy apró dolgokon felmérgelem magam és megbántok másokat de nem megy..
2021. aug. 13. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én anyutól örököltem, sokszot észreveszem magamon, hogy bizonyos helyzetekben ugyanúgy reagálok, mint ő. És nagyon nem szerettem soha, amikor olyan volt, ezért nem szeretnék olyan lenni, mint ő. Azt vettem észre, hogy ha nyugodt a környezetem, akkor én is nyugodt vagyok. Engem pl az is folyamatosan stresszben tartott, amikor társasházban éltem és áthallatszott a szomszéd tv-je, nagyon idegesített. És onnan gyűrűzött minden, mert ugye alapból ideges voltam már kb a létezéstől is. Tudom, hogy mennyire nehéz ez és, hogy nem lehet irányítani ezt a haragot, de azért próbálj meg más megoldást találni, mert a nyugtató csak egyéb rossz mellékhatásokat okoz majd.
2021. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!