Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az extasy vagy a speed az...

Az extasy vagy a speed az alljasabb drog?

Figyelt kérdés

Tudtommal az extasyra hamarabb rá lehet állni viszont könnyebb megunni. De az jellemző elvileg rá ha 1-2 hónapnál gyakrabban csinálod akkor depressziós lesz az ember. Mivel a szerotonin és az oxitocin nem tud helyre állni az agyban. De aki nagyon rá van kapva. És az meg az anyag nélkül jó depis lesz. És ennek a peak része csak 1-2 óra. De ez elég nagy toleranciát okoz. Úgyis gyakrabban fogja nyomni! 250-300 mg egyszerre bejutattva már túladagolás. És ez is mondjuk attól is függ,hogy hogyan roncsolja a boldogsághormont, hogy valaki. Benyomm mondjuk 150-200 mg körül redose nélkül. Vagy valaki 2-3 redoseval 500-800 mg-t is fogyaszt. És a nagyobb adagok ideroncsolobbak.

A speednél nem lesz olyan depressziós az illető ha sokat tolja. De kisebb tolerancia alakul ki. És nem áll be tőle az illető. Nem annyira boldog de jól érzi magát és ez természetesebb érzés. Szóval nehezebb róla leállni. 80-90 mg Amfetamin már túladagolás. Hatása hosszabb idő 6-12 óra. Mind2 ha tartalmazza is az mdma és Amfetamint csak elvétve. Ez még veszélyesebbé és addiktívabbá teheti őket.


Az egyik drog esetén a használó ha nem lesz a szeren mindig depis lesz. A másiknál pedig mindig öngyilkos hajjlamok lesznek. Persze a nagy depi miatt az exnél is jelenkezhet öngyilkos hajlam. A speed a bőrre károsabb. Fizikai függőséget mind2 okozhat. Ezek nem olyanok mint a fü, hasis. A koksznak nincsenek meg annyira ezek a mellékhatásai. De ott meg még erősebb függőség várható. Túladagolás esetén mi várható melyik a rosszabb amikor tűladagolod. És akkor melyiket könnyebb még csak véletlenül is.


Akkor most melyik és miért a roszabb? Szerintem az ex mert azt nem tollhatja akármikor az ember. Mert depressziós lesz nagyon. És addig a delikvens már nem tudja magát hova tenni. Ha nagyon erősen vágyakozik rá.



2020. nov. 8. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mdma-ra rá lehet unni hamar tényleg, mert egyszer csak érezhetően kevesebbet kezd adni. ha valakinek ebből nem az jön le hogy akkor abba kéne hagyni, hanem emelni az adagokat, akkor egy ideig el lehet vele szórakozgatni, de nem lesz boldog vége. de így is könnyebben le lehet tenni, mint a spurit


én próbálgattam mindkettőt régebben, mdma-t egy fél év alatt meguntam, nem érte már meg tolni, és nem is voltam (annyira) kattos rá

azóta elmúlt két évben, talán 2-szer toltam


spuri más tészta, arra jobban rá voltam kattanva egy ideig, sokkal rosszabb másnapokat, harmadnapokat hozott egy végigcsíkozott pár nap után, mint mikor túl sok mdma-t/bogyót toltam

sp-t végleg elhagytam, engem jobban kikészített az. talán azért is, mert tudtam napokon át tolni, és volt hatása is.

na meg a kattja se egy jó érzés

2020. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Felni aljasabb és könnyebb túltolni is. Hányni stb... utána világ vége hangulat napokig.

Van mdma rendesen az országban most én kettőbe is belefutottam az egyik 237mg-ot tartalmazott. Igen egyetlen darab. Tehát nem felezős ,hanem negyedelős felni volt. Megéltem 32 évet ,de ilyen lórúgás tablettával még nem találkoztam. Bár hasonlók voltak 2007-ben a Balatonon , de ott is egy bizonyos városban :-) De kérdésre a válasz MDMA !!!

2021. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

237mg-s lasztinál pl én még akár 2/3-al is merem kezdeni. Legtöbb embernél inkább felezős vagy 2/3+1/3-os adag ez. Még pedig azért is mert a redose semmit nem erősít az eufória hatásán ha mégis akkor sem lesz annyival erősebb legtöbb esetben. Max a halukon Illetve a látási dolgokat erősíti inkább. Persze van olyan ismerősöm is aki már kb egy 150 mg-nek a negyedét is megérzi általában tolerancia nélkül vagy esetleg kevés toleranciával. egy 180-200nak a fele pedig általában már padlóra teszi. De én kíváncsi lennék mit nevezel MDMA-nak.


Mert vannak olyan bogyók amik tényleg keményen adják a szeretettfleest. De aki evett már tisztábbat érzi, hogy nem az a jó tisztaságú MDA, MDMA. Illetve a high is rövid 1-1,5 óra. Na meg van aminek a high része 3-4 óra és az md hatás is jóval tisztább. Elvileg a redbullokat, teslákat mondják a legjobbnak előbbi Elvileg jobb mivel mda is van benne mdma melett. Tehát haluzosabb, pszihedelikusabb. Talán annyira mint mondjuk 500+ mg MDMA vagy jobban már fél-1 tabletta is.

2021. jan. 3. 02:37
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nektek milyen vizuális hatásai voltak az mdma-nal?


A speedtől csak locsog az ember, tiszta szomjas meg gyaloglós kedvében lesz.

2021. aug. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Spé rosszabb

Számomra,sokkal rosszabb a lejövője,és a szívet/vérnyomást is sokkal jobban nyírja,mint az ex.

Viszont az agyadat lehet jobban roncsolja a laszti,jobban beleszól úgymond. Azaz testileg a spuri jobban szétbasz,agyilag/lelkileg meg az ex. De az exet ahhoz túlzásba kell vinni.

Szerintem legalábbis.

2022. jan. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

02:44

Kell rá dobni némi Frontint vagy Rivotrilt ! A lejövőben.

2022. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14:13 Azt Max az ekinel lehet. Én pl speednel nem mertem ezt soha megtenni. Bár nekem a speed lejovoje nem is szokott igazán meghatni.
2022. jan. 31. 14:55
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Állítólag a THC a legjobb rá. Már aki bírja , én pl nem :-(
2022. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

2.44 vagyok

Én sem bírom a zöldet,spére szoktam frontint stb..használni,nagyban csökkenti a lejövőt,sőt,még az úgymond jóérzést is visszadobja kicsit,egymással ellentétes hatású a 2 anyag,nyugidtan mehet rá fronya. Exnél nekem nem kell semmi,max a boldogságot nehéz elengedni,esetleg kicsit iszok rá mikor jövök le h kicsit visszarakjon,de simán elalszok utána,alszok 8-10 órát,másnap semmi bajom,és utána sem. Sp-nél viszont harmadnam extrém fáradtság,még ha benzokkal elnyomtam a lejövőt,akkor is. Mindenki más,engem az sp jobban megterhel,de ez emberfüggő.

2022. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*harmadnap
2022. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!