Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van arra valami technika,...

Van arra valami technika, hogy hajlékonyabb legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon nem vagyok hajlékony, a lábujjamig nem bírok lehajolni nyújtott lábbal, a lábfejemet nem bírom teljesem lefeszíteni, szóval bajom van a hajlékonysággal.


Hogyan tudnék ezen javítani?



2021. aug. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyujtassal, jogaval peldaul.

Mondjuk en is nagyon merev vagyok, heti 2x otthon szoktam jogazni mar 1 eve, megmondom oszinten, nagyon picit lettem hajlekonyabb, de nem is vartam nagyon csodat igy 24 evesen, hiszen egesz eletemben olyan merev voltam, mint egy fa :D Ha minden egyes nap csinalnam, lehet hatasosabb lenne, de a tobbi napon mast sportolok, igy mar tobbre nincs energiam.

2021. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Technika nincs, csak minden nap kell lazítani, nyújtani, sok energia kell hozzá, ezt máshogy nem lehet. Gyerekkoromban is és már kis felnőtt koromban is nagyon merev voltam én is, de aztán elkezdtem tornázni, aerobicozni, fittnesz edzésekere járni és pár év múlva már meg tudtam csinálni ilyesmiket, de azért egy határ mindig van, azt ha elérted, akkor már nem tudsz azon változtatni.
2021. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 17 éves fiú vagyok. Akkor egyelőre elkezdek naponta nyújtani és remélem változik valami
2021. aug. 15. 20:10
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
17 évesen még simán sikerül ilyesmit megvalósítani, csak tenni kell érte.
2021. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mit kezdesz vele, ha már le tudsz hajolni addig?
2021. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


1. Tesiórán nem égek be, hogy nyújtásnál alig a térdem alá érek le nyújtott lábban.


2. Futásban, úszásban jobban fogok így járni.

2021. aug. 15. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, ez valóban egy jobb élet reménye.
2021. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Most már az is égő, hogyha valaki nem tud lehajolni nyújtott lábbal? Jesszus, hol tartunk?
2021. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!