Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért is van ez?

Miért is van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges lettem ma. Fizetem rendesen a tb-t és a fogorvos nem hajlandó fogadni, csak akkor, ha van oltási igazolványom, vagy 48 órás teszt kell előtte. Nem a fogorvosra haragszom, hanem a kormányra. Kérdem én, jönnek az enyítések augusztus 20.ára. Akkor nem lesz vírus?

Úgy látom itt már politika harc megy, mert az oltatlan, de egészséges embertől meg szeretnének már mindent vonni, főleg egy alap dolgot, ami a fogászati kezelés. Kérdem én még azt is, hogy (ugyebár a vírus akkor is fertőz, ha be vagy oltva) akkor miért kell kártya a fogorvoshoz?

Undorító az egész ami itt megy. Van aki ki tart még a döntése melett, hogy ő nem oltat? Vagy úgy érzi, hogy enged a nyomásnak, amit a kormány művel. Félre értés ne essék, nincs bajom az oltottakal,de amit már itt megy az kész káosz...



2021. aug. 15. 23:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem kértek kártyát pedig van és sztkn voltam...

Pár hete volt csak.

2021. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Én is hányni tudnék ettől a döntéstől IS, de kitartok. No vakcina, no fogorvos🖕
2021. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Pont azért hogy többen oltassanak...ennyibe most belehalnátok komolyan...
2021. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%
#3!Hát, igen, lehet, hogy belehalnánk😉De mi lenne, ha a kérdésre válaszolnál?
2021. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4.válaszoltam én voltam az első..
2021. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%

Íme, egy újabb "remek" húzás a kormánytól. Ez is csak arra jó, hogy az amúgy is felhalmozott feszültséget még tovább gerjessze. Meghagyta ugyanis azt a "kiskaput" (hogy marha jófejnek látszódjon), hogy a fogorvos egyéni mérlegelés alapján dönthet arról, hogy kéri, vagy nem kéri a tesztet/oltási igazolást. Ezért láthatsz olyan válaszolókat, akik gond nélkül bejutottak fogoevoshoz.

Vagyis rohadtul semmi értelme nem volt, de legalább szívhatsz ezzel is.

2021. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
Keress másikat aki ellát,nem mindengyik orvos ilyen aljas...
2021. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem aljasság kérdése. Az orvos is ember, aki szeretne élni, és esetleg a gyerekeit felnevelni. A fogászati kezelés, és főleg a fúrás során olyan apró nyálcseppek kerülnek a levegőbe, amit pl. egy COVID fertőzött de jelenleg tünetmentes, vagy csak a tüneteit elhallgató beteg esetén, nagy eséllyel megfertőzik az orvost is.
2021. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Oké nyolcaska....
2021. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
12%
oké kilenceske, de nyugodtan megdögölhetsz, más hülyesége miatt ha akarsz, csak ne legyen már kötelező mindnekinek. Idióta.
2021. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!