Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez,hogy thai masszázs...

Normális ez,hogy thai masszázs után ez van?

Figyelt kérdés
Életem során voltam már relax es gyogymasszazson is, utóbbiak nagyon fajtak, másnapra azonban nem jelentkezett sem különösebb fájdalom sem veralafutas, 2 nappal utána pedig jobban éreztem magam. pedig nem kíméltek, fajt nagyon. Elmentem csütörtökön reggel egy olajos thai masszázs nevezetű dolgora, ami elvileg relaxációs volt. Gyakorlatilag nagyon fájt, a nő konyekkel masszirozott, ezáltal olyan érzésem volt,mintha kattogtatna a vállamat. A hátam olyan veralafutasos, hogy ilyet még életemben nem láttam és korábban soha semmilyen masszazstol meg 1 orastol sem esett meg. A tegnapi 4 óra állás után a derekam is nagyon faj, egyértelműen a masszázstól, mert még soha nem volt ott ilyen fajdalmam. Lent, ahol van az a csont amiben van 2 bemélyedés. nem tudom annak mi a neve de az is fájt eleve, mikor masszirozta es most 2 nappal utána fájt még alvás közben is. Hiába mondtam neki gyengebben, nem értett se magyarul se angolul nagyon. 45 perces masszázs volt. mas tapasztalt már ilyet? lehet,hogy marandó károkat okozott vagy el fog múlni? olvastam, hogy túl erős masszázs akár gyulladást is okozhat ott... nagyon kétségbe vagyok esve. A veralafutas is nagyon nagy de ott legalább már nem fáj de a derekam nagyon.. Nem volt olyan vészes de 4 óra állás után nagyon faj és ha nem mentem volna masszazsra , akkor nem fájna. mindezt 9 ezer ft-ert ..

2021. aug. 21. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mikor a derekam masszirozta ereztem is ,hogy neha elcsuszik a keze mert néha fáj a mozdulat néha nem pedig ugyanazt csinálta.
2021. aug. 21. 13:22
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális, az se hogy bármilyen masszás fáj
2021. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon tévedsz 2-es...a trigger masszázs kifejezetten fájdalmas és az úgy normális.
2021. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

3, ez nem igaz, átmeneti fájdalom valóban felléphet triggerpont masszázsnál, de a nem “kötelező” eleme. Egy sima relax vagy gyógymasszázs esetén pedig egyáltalán nem normális a fájdalom. Az még belefér, ha egy gyógymasszázs esetén időszakosan pár másodpercre fájdalom lép fel, de hogy csak másnapra múljon el az nonszensz. Egy relax masszázsnál meg elfogadhatatlan, az pedig pláne, hogy véraláfutások maradjanak és fájdalom 1,5-2 nappal később.


Kérdező, minimum hívd fel az ügyeletes orvost!

2021. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hétvégén nincsen orvos az ügyelet meg sürgős esetekkel foglalkozik. fáj a derekam de annyira nem,hogy menni nem birjak meg ilyenek csak nem esik jól. a veralafutasok meg vannak de ott már nem fáj csak a keresztcsontomnal. tegnap még nem volt semmi bajom de az állás után most fáj. azt se tudom most mit csináljak, remélem nem okoztak nekem semmi bajt...
2021. aug. 21. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Az ügyelet pont ezért van, az az 5 perc bele fog férni a dokinak vagy legyünk realisztikusak, az ápolónak
2021. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Az ügyeletet ilyennel hívni? Hát a mi kerületünkben minimum elhajtanak a halálmadárba.
2021. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mire való az ügyelet?

Fájdalmai vannak, nyugodtan felhívhatja az ügyeletet.

Nem azt mondtam, hogy az SBOra menjen vagy hívjon mentőt.

2021. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
háziorvosi ügyletre gondolt szerinrem, oda valóban el lehet menni, sbo-val tevesztitek. az a baj,hogy volt " szerencsém " már egy egész napos 39 fokos lázzal hétvégén, ami nem ment le ügyeletre menni és komrketan még én kértem meg az orvost, ha már idejottem csodás, hogy felírta ezt a receptet de nem birok elmenni a patikaig a 13 órája tartó láz elvette az energiám és adjon már egy injekciót, mire adott és le is ment a láz hamar. tehát vicc kategória az egész. akkor inkább megvárom hétfőn a háziorvosom de remélem, hogy nem lesz már ra szükség. köszi a válaszokat amúgy!
2021. aug. 21. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2021. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!