Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha veleszületetten vak ember...

Ha veleszületetten vak ember fogyaszt hallucinogén szert, mit tapasztal?

Figyelt kérdés
Tippjeim, elképzeléseim nekem is vannak, de konkrétumokat nem tudok. Gondolom, kevés ember rendelkezik erről információval, de ha valaki mégis, szívesen fogadom, kíváncsi vagyok. :)

2021. aug. 22. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hangokat, szagokat, tapintást\érintést hallinál.

Ugyanúgy, mint mikor álmodnak.

2021. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*hallucinál
2021. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg nem képeket látna maga előtt, hanem hangokat hallana.

Legalább is nálam az álmaimban nincsenek képek, hanem minden olyan, mint ha valóság lenne, csak képek nélkül, szimplán csak hangokkal, úgy, mint a való életben.

2021. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind1 mert keményebb trippen úgyis totál össze-mosósnak a hullámon az érzékszerek. (én pl láttam a zenét - vagy az univerzum kialakulását - és a semmit is láttam.., ami nem volt semmi..) Amikor jön a hullám, és beszippant a fény akk az ember más helyeken, vagy időben is lehet. Ilyenkor nincs kint - vagy bent. Minden érzékszerv össze-folyik, és semmiben nem lehet megbízni. El kell engedni az irányítást. Ez egy végetlen természetű erő, aminek egy pont felett nincs felső határa. Egyszerűen végtelen... Csak hagyni kell hogy mieőlbb elvigyen oda ahová akar. Ott nem kell szem ahhoz hogy lássunk.. Az egy magasabb "szint".
2021. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, de a hallucináció, az álmokhoz hasonlóan, a képzelet szüleménye.

És aki már úgy született, hogy nem lát, és az élete során soha nem is látott, akkor nem tudja elképzelni, hogy milyen érzés látni valamit, és így nem fog tudni képeket maga elé haluzni!

2021. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. aug. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!