Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tarkónál hajhullásnak mi...

Tarkónál hajhullásnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Magyarul semmit nem találtam erről,angolul annyit,hogy vagy húzástól,mármint szoros hajviselet vagy örökletes. Nekem egyik sincs,nem szoktam összekötni meg ilyenek,mindig ki van engedve,max nagyon néha,mikor olyan samponnal mostam ami nagyon bedúsította és zavart,akkor egy csattal összefogtam de ennyi,a családban meg nem volt kopaszodás


Max arra tudok gyanakodni,hogy utóbbi 3-4 hétben kicsit fájdogált ott,mikor reggel felkeltem olyan volt mintha nagyon elfeküdtem volna,mert nagyrészt háton alszok és az a rész nyomódik..de hát ettől megritkulna?


Egy hajgyógyász egyszer azt mondta nekem,hogy hátul a legerősebb a haj,az több mindent kibír,ritka akinek hátul hullik ki


2021. aug. 22. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kor, nem, hajhosszod?


Ha már fáj is az a rész reggelente, akkor a párnát vagy valamit(matrac,parnahuzat anyaga) ki kellene cserélni, mert valószínűleg a fekvés okozza. Ugye a fájdalom sosem jó jel, az azt jelenti változtatni kell.

2021. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

21,fiú,hosszú de nem metálos hosszú,kb ennyire

[link]

2021. aug. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!