Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás fiatalon. Visszaford...

Hajhullás fiatalon. Visszafordítható?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alul működésem van. Én erre tippelek, hogy emiatt kezdett el hullani, mert koronavírus alatt nem kezelték, szedtem a gyógyszert, amit eddig is, de véreredményem nem lett a legjobb, az orvos meg nem fogad..

Elmúlt 3 hónapban észrevehetően elkezdett hullani a hajam.

Igazából az érdekelne hogy egy ilyen folyamat visszafordítható-e, ha újra beállítják úgy hogy "jó" legyen?

Van-e valami házi praktika/vény nélküli szer ami esetleg lassítja a folyamatot?

25f


2021. máj. 27. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pajzsmirigy okozza a hajhullást, akkor a megfelelő hormon pótlástól javulnia kell.
2021. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megerősítem az 1-es hozzászólást.
2021. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Hormont mesterségesen pótolni valóságos orvosi műhiba! Nem külsőleg kell bevinni, és további lustálkodásra biztatni a pajzsmirigyet, hanem annak diszfunkcióját megszüntetni, működését helyreállítani. Ehhez életmód- és étrendváltoztatás szükséges.
2021. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!


Kedves #3 kifejtenéd hogy esetemben (pajzsmirigy alul működés) mégis mit kellene tennem? Több orvossal beszéltem, első reakcióm nekem is az volt hogy nem szeretnék életem végéig gyógyszert szedni. 3 különböző orvosnál voltam 2 magán és 1 közegészségügyi orvos, mind azt mondta hogy ezt csak gyógyszerrel lehet kezelni. Ha tudsz valamit javasolni én nagyon szívesen konzultálok 4,5,.. orvossal is, de jelenleg csak a gyógyszeres kezelés van.

2021. máj. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!