Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? Más is volt így?

Ez nagyon gáz? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Este ittam elég sokat, és lefeküdtem, nagyon mélyen aludtam, és azt álmodtam, hogy a vécénken ülök, és be_oztam. Nem tudok róla, hogy vizelettartási bajom lenne, lehet hogy felfáztam? Ez nagyon gáz, nem? 18/L
2010. aug. 30. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég gáz,de velem is volt ilyen.Azt álmodtam,hogy pisilek,és tényleg pisiltem -_-"""XD

Akkor nem volt vicces,de most hogy így leírtam.... XDXDXD

2010. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát előfordul az ilyen, de szerintem nem ilyen idősen, 18 évesen ez igen is gáz! Azért normál esetben a záróizmoknak működniük kéne nem?
2010. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ez csak egyszeri eset, ilyen bárkivel előfordulhat. Ha esetleg többször is előfordul, akkor érdemes orvost felkeresni.
2010. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogyha azt álmodod, hogy olyan lépcsőre lépsz, ami nincs ott, a tested összerándul... A záróizmok ettől még működnek, de az agy úgy fogta föl, hogy oké akkor most WC-n vagyok mehet a pisi, mert ugye álmodban a WC-n ültél valszeg. Ilyen még velem se volt, de sztem is csak akkor probléma, ha többször előfordul.
2010. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 2-3 hónapja jártam igy,azt álmodtam a wc-n ülök és majdnem be-oztam
2010. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ez bárkivel. Túl sokat ittál, ennyi.
2010. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!