Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az állandó stressztől fájdalma...

Az állandó stressztől fájdalmat érzek a gyomrom tájékán, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy megromlott párkapcsolat tehet róla elsősorban, nem tudok rajta túllépni, nem tudom elengedni, nem tudom neki megbocsátani ahogy viselkedett velem. Még mindig szerelmes vagyok belé. Viszont emiatt állandó stresszben vagyok, és hónapok óta fáj a gyomrom tájékán. Nyomó érzés, nem éles fájdalom. Mit tegyek? Félek, hogy valami bajom lesz előbb utóbb.. hova forduljak ilyen problémával, vagy mit csináljak? Lassan egy év eltelt és még mindig ki vagyok miatta.. Nem múlik, és ez nagyrészt miatta alakult ki, rosszban vagyunk, nagyon zavar ez. Fogalmam sincs már mit tegyek..
2021. szept. 4. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat lelki részével pszichológussal tudsz beszélni. De magadért is sokat tehetsz. Sport, jóga, relax, elengedés, figyelemelterelés, kreatív hobbik, kisállatok, barátok, stb.
2021. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp tovább kellene lépned, mert a gyomrodnak nagyon nem teszel ezzel jót. Előbb-utóbb fekély is, vagy reflux kialakulhat, és a fekélytől egy lépés a gyomor kilyukadása.

El KELL engedned, mert ebből már sosem lesz kapcsolat, és meg kell bocsátanod. Még, ha csak úgy, hogy egy papírra leírod a bűneit, aztán biztonságos körülmények között elégeted azt a papírt.

A többivel kapcsolatban, teljesen egyet értek az első válaszolóval.-

2021. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálok mindent, van kisállat, vannak barátok, beszéltem pszichológussal, sportolok, nézek videókat az elengedéssel kapcsolatban.. mindent megteszek. Persze van még több dolog is az életemben, ami rosszul alakult mostanában, nem csak ez a baj. Köszi a tippeket, próbálom valahogy még jobban elterelni a figyelmem.
2021. szept. 4. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!