Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma nagyon megizzadtam a...

Ma nagyon megizzadtam a vonaton, ezért nagyon rosszul erzem magam, hogy engedjem ezt el?

Figyelt kérdés

Hosszú vonatuton kellett részt vennem, azaz körülbelül 4 vonaton is ültem.

Sajnos elmentem tegnap egy helyre, ahol nem volt lehetőségem tisztálkodni, és ma pedig a sok szaladgálástól nagyon leizzadtam.

Sajnálom az emberket, akikkel utaztam, most borzalmasan érzem magam emiatt. Biztos, hogy nagyon kellemetlen volt nekik is… Nő vagyok.. hogy dolgozzam ezt fel?

Persze tudom mindenki izzad, de ennek most nagyon kellemetlen szaga volt..


2021. szept. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a vonaton lévő emberek pár nap múlva már nem is fognak emlékezni rád, és a szagodra. Főleg nem fognak felismerni sem, még látnának újra, akkor sem.
2021. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te egészen másnak érzed a saját testszagod, mint mások.
2021. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én táskámban van mindig miniparfüm, ha utazom, vagy dolgozom, dezodor is van a táskában.

Én nyáron voltam úgy, hogy éjjel nappal szétizzadtam magam, főleg a hajam.. hajnali 4kor felkeltem, megmostam a hajamat, negyed 6kor indultam a buszra, kényelmesen, lassan. Mire a megállóba értem, már vizesedett a hajam. Kicsit se volt kínos, ááá :( a 40 fokban meg leírhatatlan, amin átmentem..

Most is ahol már nincs légkondi, vagy nyitott ablak, rámjön az izzadás.

Na bocsi, csak megjegyeztem. Az, hogy egyszer rádjön az izzadás, nem gáz. Az a gáz, ami velem van :(((((

2021. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, van rosszabb a vonatokon
2021. szept. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!