Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinál a Covid elleni...

Mit csinál a Covid elleni oltás a szervezettel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 17:20
 1/9 Senior Séf ***** válasza:
44%
Nézegesd a FB-on a Pfizer mellékhatások csoport közel 9000 tagot számláló csoport bejegyzéseit. Ha csak a fele igaz, amit ott látsz, már attól megállna egy emberiség elleni bűntett. Csak hát ugye Reagen már 2006-ban törvénybe iktatta, hogy a vakcinagyártók nem perelhetők. A sertésinfluenza botrány is azért fulladt ki.
2021. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én csak nagyon kutyafuttában tudom elmondani, de biztos, hogy rengeteg informatív videó van róla. Olyan anyagokat juttat be, amit a szervezet ellenséges fehérjeként azonosít, de maguk nem tudnak betegséget okozni, és elkezd ellenanyagot gyártani ellene. Nemcsak a covid oltás, hanem minden aktív immunizáció így működik, a gyerekbetegségek elleniek is. A sinopharm elölt vírust juttat be, a szputnyik meg az astra egy ártalmatlan vírust használ közvetítő anyagként, az mrns alapúak pedig a szervezettel magával állíttatják elő egy aprócska fehérjerészlet mintából azt az antigént, amire ellenanyagot fog utána termelni.
2021. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem igaz a fele se, 1-es. Ha igaz lenne, már nem lennénk itt. Pillanatnyilag covidban halnak meg az emberek, nem oltásban. 9 ezer feltűnéskereső hülye még nem indokolja, hogy az a valóság.
2021. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
39%
Bocsi, lemaradt egy 0. Jelenleg több mint 88000-en "hazudoznak", kedves 3-as.
2021. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
És abból hányan írnak is bele? Az, hogy odamegy valaki olvasni, vagyis növeli a taglétszámot, nem jelenti azt, hogy vele történt. Én is tag voltam tájékozódás céljából 4 napig. Aztán rájöttem, hogy ezzel a csoporttal csak egyet szabad csinálni: nagyon gyorsan otthagyni.
2021. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Kit érdekel mit bregyognak a fészen... nem akarok megpusztulni egy szaros vírustól😈 Oltásokat kaptunk gyerek korunkban is és itt vagyunk,nem?
2021. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6 emberből mindenki le van pontzova, a hatását a vakcinának meg még mindig nem tudjuk. Akkor ki mondja meg?
2021. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100% hogy belenéznek ebbe a csoportba a népek, s ez riasztja őket vissza🙄😬amit vhol meg is értek. Nem értem miért nem szüntetik meg a csoportot s az oltás hivatalos felületén jelentik a mellékhatásokat mert az tény h egyeseknél kialakúl, ahogy sok más gyógyszer esetében is. Hivatalos keretek kozott kellene ezt kezelni mert a gyártók is azon vannak hogy gyűjtsék az adatokat az előállítások, fejlesztések során mi az amin változtatni kell, módosítani, finomítani hogy ezzel csökkentsék a mellékhatásokat. Ha ilyen borzalom csoportok alakulnak azzal nem mennek a fejlesztők sokra,csak növelik az oltatlanokba a félelmet.Rengeteg készítmény brutális mellékhatás listával rendelkezik. Nem értem h az engedély szavakon is mit lovagolnak. Mert az a készítmény talán biztonságos amire van engedély ellenben súlyos mellékhatasok vannak felsorolva a használati utasításán. Mégis beveszik. Csak azért mert engedélyezett. Most az oltásnak nagy port kavarnak s végre van amiből szenzációt csinálnak. Nem tagadom h ne fordultak volna elo sulyos reakciók, de ami ott megy az már mindennek a teteje.
2021. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
R.Reagen hivatali idö helyesbités az 1esnek 1981-1989 egyébként teljes mértékben igazad van .
2021. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!