Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik beadatták maguknak a...

Akik beadatták maguknak a koronavírus elleni vakcinát, azok nem rendelkeznek önismerettel?

Figyelt kérdés
Nem ismerik önmagukat? Nem ismerik sem a testüket, sem a lelküket? Nincsenek tisztában azzal, hogy mit kell tenniük azért, hogy egészségesek maradjanak?

2021. szept. 12. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindekinek szabad döntése volt. Miért kell lenézni azt aki másképpen döntött mint te? Antibiotikumot és lázcsillapítót beveszel ha beteg vagy?
2021. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, nem ítélkeztem. Senkit nem néztem le ezzel, egyrészt.

Másrészt, ha tudni szeretnéd soha nem vagyok beteg, így vegyszert sem veszek be soha. Annál inkább vitaminokat. Minden nap minden létfontosságú vitamint megfelelő mennyiségben.

2021. szept. 12. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyjából ilyen Jehova tanúi színvonalú kérdés.
2021. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

nem lehet kibírni a népek összeugrasztása nélkül az estét, mi? erre csorog a nyálad, ha láthatsz másokat vitatkozni a hülye kérdésed alatt?

idióta

2021. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek tisztában azzal, hogy mit kell tenniük azért, hogy egészségesek maradjanak? - Mondjuk beoltatni magukat?
2021. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
És szüleid, barátaid sem vesznek be semmilyen gyógyszert soha?
2021. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
erre nem lehet megfelelően válaszolni ahogy a kérdés is butaság...
2021. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Pont, hogy van önismeretem, így tudom, hogy olyan krónikus betegségeim is vannak, amik ellen nem lehet hathatósan tenni életmód segítségével.

Továbbá ha egészséges is lennék, a COVID akkor is lehet veszélyes, főleg a poszt-COVID miatt.


A gyógyszerekben nem bízol, de szedsz vitamintablettákat, amik vagy felszívódnak rendesen, vagy nem, amelyikek felszívódnak, azok vagy túladagolásokat okoznak, vagy nem és végeredményben vegyi anyagok így, ebben a formában.

2021. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Meg nem tudhatod ki miért oltatott így nem kéne ítélkezni első sorban főleg ilyen kérdésekkel ami kissé provokatív még ha nem is szándékos.
2021. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező! Úgy tűnik, hogy az alapvető élettani ismereteid hiányoznak. Nem fogsz örökké élni és nem lesz mindig elég a táplálkozás sem. A vírus elleni oltás egyébként nem csak egészségügyi kérdés, hanem a társadalom szempontjából is fontos. Aki nem adatja be magának az oltást, az antiszociális viselkedésű.
2021. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!