Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy bilincsbeverve vittek el 2 orvost ésnővért, mert hálapénzt fogadtak el?

Figyelt kérdés

Jó dolgonak tartom, hogy kivezették a hála pénzt.


Korrupciót máshol miert nem ellenőrzik, büntetik ilyen szigorúan, pl. Rendőrök, egyetemi tanárok, autós vizsga,... Politikusok.



Szerintem durva, hogy bilincsben vezetnek el orvosokat, nővéreket.



2021. szept. 12. 20:56
1 2
 11/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Helyesnek tartom, de azért most úgy őszintén bilincs miért kellett? Ellenálltak vagy mi? Ha jól tudom, az kényszerítő eszköz. Inkább az a kérdés számomra, hogy mióta gyűlt a boríték és mi lesz a büntetésük. Kapnak pénzbírságot, aztán ennyi?
2021. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Én szívesen fizetnék. Nem értem miért nem lehetett ezt másképp megoldani. Pl befizetem a kórház számlájára és kap a doki is. Úgy szülni hogy nem választok orvost? Ügyeletesnél? És ha lesz.ar? Tudom van ilyen, de engem megnyugtat ha fizetek. És pl a tanárok is kapnak ezt azt . Az a rengeteg virág, ajándék. Van ahol igen komoly ajándékokat vesznek. Wellnes stb. Tőlük sem sajnálom.
2021. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%
Most is lehet olyat, hogy kifizeted a kórháznak az ellátást, akkor mindenki szeretni fog, de abból nem kap a doki. Akartak ilyet anno, hogy egy külön kasszába fizetnek a betegek, de csak szigorúan ellátás után és akkor azt szétosztják azok között, akik ebben résztvettek, csakhogy nem működött volna, sosem jutott volna el a célig, orvosok sem egyeztek bele. Azért megkérdeznék pár tanárt, pl. barátnőmet, hogy mennyi ajándékot kap, milyen értékben, köszönő viszonyban sincs az orvosi hálapénzzel, ráadásul az nem készpénz.
2021. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
És azokat a tanárokat is bilincsben fogják valamikor elvinni, akik délutánonként 3000 ft / 45 perc / fő tanít pár gyereket és nem pedig a tanórán adja át ugyanazt? Ők is azért kapják a fizetést, hogy tanítsanak.
2021. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha akarsz rendesen #fizetni, ma is van olyan, és még sokáig legális lesz. Magánkórház a neve. Jó, lehet ott is tilos a szó szerinti hálapénz, de te egyáltalán bárkinek nyugodtan fizethetsz (a kórház az), a fizetése az ottani orvosoknak amúgy is jobb, és bármelyiket is „kapd ki” az ottani dokik közül, bármelyik biztosan ellát azért, mert te is fizettél, ők is kapnak pénzt (hiába nem direktben a doki tőled)
2021. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
67%

A bilincsre nem volt szükség, csak példát kellett statuálni.


Ha egy rendőr járna így, azonnal letartóztatnák, bent lenne legalább egy évig, majd kapna kb. 5-7 év végrehajtandó szabadságvesztést. Kivéve persze a tábornokokat, mert ők állami kitüntetést kapnának inkább egy ilyen bűncselekményért.


Egyébként ez is azt tanúsítja, hogy birka nép vagyunk, adjuk a borítékot ha kell, ha nem.

2021. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
76%

Előző vagyok.


Az, hogy valakinél találnak 100 üres borítékot, még nem bizonyít semmit.


A hölgyek legrosszabb esetben kb. 2-3 év börit fognak kapni pár évre felfüggesztve, mint ahogyan az autós vizsgabiztosok is szokatk kapni.


Amíg ilyen az ítélkezési gyakorlat ebben a tetves országban, addig itt nem lesz rend.

2021. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Végre megszolalt a mok is.


[link]

2021. szept. 17. 17:03
 19/20 anonim válasza:
67%
És az igazi orvosbárókat mikor viszik el bilincsben?
2021. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
2021. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!