Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Udv . Amiota covidos voltam ,...

Udv . Amiota covidos voltam , gyakorlatilag nem tudok sportolni magas intenzitason(kuzdosportok). Szamtalan vizsgalat, kivalo taplalkozas, osszes supperfood nev alatt futo tapkieg, legzogyakorlatok ,mindent kiprobaltam. Tisztelettel:Exélsportolo?

Figyelt kérdés

máj. 22. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez sajnálatos, de mi a kérdésed?
máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Üdv!

Nekem ugyanez, azóta nem tudom terhelni magam, én nagyon fokozatosan próbálom terhelni magam, de az intenzív rendszeres sport jelenleg nem tűnik túl reálisnak. Úgyhogy releváns tanácsot nem tudok adni, de figyelek ,hátha valaki tud okosat mondani. :(

máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kerdesem pedig, hogy talalkozott-e valaki ilyen tunetekel , erre mi lehet a megoldas? Covid elott napi 2-3edzes (edzotabor) nem okozott gondot.

Jelenleg pedig ha kardio jellegu edzes munkat vegzek, gyulladasos folyamatok indulnak be szervezetemben.

máj. 23. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem lehet vele kezdeni, ez van, mindegyik vírus más szervre hat és okoz gyulladást.


Én nemrégen voltam Covidos (király), na azóta folyamatosan fáradtnak érzem magam, hiába alszom eleget.

Előtte simán elvoltam napi 6-7 óra alvással, most a 10 is kevés lenne és cserébe még fáj is hol a derekam hol a csípőm.

Elmúlik? Talán.


Nem biztos, de örüljünk neki, hogy csak ennyi a gond, mert ennél sokkal súlyosabb hosszútávó szövődménye is lehet egy megbetegedésnek.


Ismerősömnek pl élete végéig gyógyszert kell szednie, olyan károkat okozott a vírus (tüdőgyulladás, kérdéses volt, túléli-e).

máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Feca111 ***** válasza:
0%
Ezt az oltások okozzák, sok sportoló hagyta abba a sportot miatta, illetve a teljesítményük és a terhelhetőségük csökkent. Méregtelenítés a megoldás, methylen kéket igyál napi kétszer tíz cseppet deci valamibe keverve vagy igyál napi kétszer egy deci arany kolloidot.
máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az eddigi valaszokat, segitsegeket . Feca111 azzonal kiprobalom oket , koszonom.

Egyepkent nem vagyok beoltva, de hallotam hogy mashogy is bejuthatot a szervezetembe ..

máj. 24. 11:49
 7/7 Feca111 ***** válasza:
0%
Jól tudod, mással is beadhatták. Minden fogorvosi érzéstelenítőben és más injekciókban is ott van a hasonló nanotechnológia, de mára már szinte minden gyógyszerben is.
máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!