Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szorongok mindig...

Nagyon szorongok mindig valami betegségeken… alandóan a Webbeteget es ehez hasonló oldalakat bújom…. Mit tanácsoltok ?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem valami betegségem van, múltkor is pl elmentem egy vérképet csináltatni és volt benne egy két eltérés házi doki azt mondta hogy semmi probléma de ezek után is elkezdtem googlizni es persze hogy a legroszabakat irták … visza mentem a dokimhoz es mondtam neki hogy ezt találtam a neten csak csóválta a fejét. Es nem birok leálni meg akkor sem miután csinált egy kontrol verképet es jobbak letek az eredmények… szerintetek? Volt valaki így?

máj. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Én voltam, még vagyok is csak már rettentő sokat javult.

Igazából nem tudom hány éves vagy, de majd kinövöd.

Próbáld meg azt felfogni, hogy vannak dolgok amelyeken te nem tudsz változtatni, amelyeket nem tudsz befolyásolni, ilyen az egészség is például.

Persze egységesen élni jó dolog, javítod az esélyeidet, de ez tényleg szerencse kérdése..

Igazából ha nyugtalan vagy, menj el orvoshoz, megnyugtat téged egy rövid időre, majd egy idő után pedig megunod

máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
26 vagyok es ez mar tart olyan 4 5 eve
máj. 22. 19:47
 3/8 Duke81 ***** válasza:
Hippohonder vagy. Én is az voltam sokáig, aztán olyan 30 körűl meguntam és már leszarom. Jöjjön aminek kell aztán majd lesz valahogy. Idővel úgyis mindenkinek nullára csökken a túlélési esélye.
máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es jobb igy ? Es peldaul ha neked volna valami elteres a laborodba vagy fajna valamid? Egyebkent volt mar valós bajod ?
máj. 22. 20:26
 5/8 Duke81 ***** válasza:
42 vagyok, persze hogy volt de még itt vagyok és viszonylag egészégesen. :)
máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jo hogy tudok irni olyanal aki atment ezeken! Es mikor a laborodal volt bajod akor hitel az orvosnak vagy teis googliztal? 😀
máj. 22. 20:42
 7/8 Duke81 ***** válasza:
Komoly eltérés sose volt. Kicsit magasabb a koleszterinem avref értéktől. Ezt megldottam egy kis változtatással a táplálkozásban.
máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy könyvet ajánlanék, ami nekem sokat adott/segített:

Csabai Márta: Aggódó testünk


Nagyon ajánlom minden egészségszorongónak!! :)

máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!