Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (többi lent)

Mi lehet a bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött ez a dolog, készültem a hétfőre hogy majd megyek ugye suliba, hajat mostam stb stb.

Aztán egyszerre csak baromi pocsék kedvem lett.

Ideges lettem, ha valamihez hozzáértem az vagy kiborult vagy leesett, ettől persze még jobban elborult az agyam.

Legszivesebben kirúgtam volna az ablakot meg mindent.

Remegtem és le vert a víz.

Mikor anyukám kérdezett valami akkor hisztiztem és kiabáltam vele.

Aztán sírtam alig tudtam abba hagyni.

Anyukám azt mondta biztos megjön a menstruációm az a bajom(lehet tényleg)

Majd ma reggel alig tudtam kikellni az ágyból, égett az egész fejem és hányingerem volt.

A szemeim pirosak voltak és fájtak, nehezemre esett kinyitni őket.

Ehhez hozzátartozott az általános rossz közérzet és nagyon gyengének is éreztem magam.

Ezért nem mentem iskolába sem.

Még mindig ugyanez van semmit se javult és hasmenésem is volt.

Egész nap fáradt voltam ma és a házim se tudtam megcsinálni mert egyszerűen nem tudtam gondolkodni.

Lehet valami vírus tünetei?

Mitől lehet?

Nyilván ha rosszabbul leszek elmegyek orvoshoz csak, nem tudom így holnap menjek e iskolába, mert nagyon nem szeretnék lemaradni:(



2021. szept. 13. 18:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam frontérzékenységre, de ennyire nem szokott megviselni.

Csak a fejem meg a lábam szokott akkor fájni

2021. szept. 13. 18:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtti tünetek valóban lehetnek. Nem izgulsz a suli miatt?? Más nem jut eszembe hirtelen
2021. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szoktam izgulni, de mint írtam egész nap tart, reggel pedig nem izgultam nem azzal volt a gond
2021. szept. 13. 21:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért köszi
2021. szept. 13. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem. Alap dolgok, étel, ital(víz) volt e elég benned? Fontos nagyon az is. Illetve még a páromrol jutott eszembe a vérnyomás probléma. Hasonló tünetei voltak és ezzel volt a baj. Remélem jobbn vagy. Ha nem, akkor go doki. :)
2021. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hasonló tüneteket nem a hangulat ingadozásra értem, hanem a többire.
2021. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi kicsit jobban vagyok:)

Majd meglatpm hogy leszek holnap

2021. szept. 14. 01:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Ohh velem is volt már olyan hogy belenyugodtam hogy oké suli kibirom..

Egy nappal előtte aztán reggel meg beparáztam mert eszembe jutott minden hülyeség.stb.

Stressz,idegesség miatt is lehet

2021. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Glutenerzekenyseg is okozhat ilyen hangulatingadozast, faradekonysagot, faradtsagot, hasmenest. Ha amúgy vekony testalkatu is vagy es nehezen hizol, nem art csinaltatni etelintolerancia es vagy etelallergia vizsgalatot.
2021. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl sokat stresszelsz a suli miatt. Élvezd a haverokat és amit lehet, no para. Mi a legrosszabb, ami történhet? (Készülj fel rá, de úgysem úgy lesz.)
2021. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!