Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Millgamma injekció mennyire...

Millgamma injekció mennyire fáj. Nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyant is hogy kicsit feszített és olyant is hogy nagyon fájt épp hogy nem sírta el magát az illető.

Mivel azt fenékbe adják sokan azt mondják hogy utána alig tudtak rá állni a lábukra.



2021. szept. 15. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom mondani, hogy egyáltalán semmit nem éreztem, pedig két különböző asszisztensnő adogatta be a popómba. Összesen tíz darabot kaptam.
2021. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem huszonöt darabot írt de az orvos.

Remélem hogy telleg még se érzem.

2021. szept. 15. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mire jó/kell a Millgamma injekció? Mert tablettát már szedtem.

2021. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Ugyan arra mint a tabletta csak nekem nem bírja a gyomrom a gyógyszereket valamiért vissza hányok őket.

2021. szept. 15. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Azt hittem, tud valami pluszt. Nagyobb dózis, több hatóanyag, bármi...
2021. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy tudom hogy kicsit nagyobb dózis de amúgy semmi különbség.



De én most ezzel nagyon rosszul jártam.

2021. szept. 15. 18:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez most az én esetemben azért szar mert minden gyógyszert injekcióval kapok ami kell mert a gyógyszereket nem bírja a gyomrom. Viszont én felek a tűtöl ezért sokszor rám tör a sírás már akkor amikor meglátom a tűt.

Volt hogy még láttam hogy anyu jön az injekcióval és elájultam és úgy elájultam beadta aztán meg nem is tudtam róla úgy mondta el.


Nem tudom miért de valamiért nagyon félek a tűtöl, volt hogy sikitottam a tű láttán.

2021. szept. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!