Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívizomgyulladás az lehet...

Szívizomgyulladás az lehet vírusos eredetű?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor jelenleg egy ilyen járvány is tombol? Csak mert eszméletlen sok szívizomgyulladásos esetet hallani manapság. Főleg a fiataloknál. Tegnap találkoztam az egyik volt osztálytásammal, aki jelenleg egy középiskolában tanít. Azt mondta, hogy az egyik osztályában most 9 diákjának van szívizomgyulladása. Az rengeteg. Régebben szinte soha nem is lehetett erről hallani. Én szerintem 20 éves korom előtt azt sem tudtam, hogy az mi fán terem. Vagy ha nem vírus, akkor mi miatt van jelenleg ennyi?

2021. szept. 16. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Azt mondta, hogy az egyik osztályában most 9 diákjának van szívizomgyulladása.


nyugodj meg, hazudott.

2021. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Biztos nincs egyszerre 9 gyereknek szívizomgyulladása.

Azért az nem nanyira marha gyakori betegség, de egyébként nagyrészt vírusok okozzák, igen. Viszont nem járványosan, mint egy bárányhimlő...

2021. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig reálisnak tűnt a 9. Az unokatesómék osztályában 5-en vannak. 3-an kórházban közülük. Az évfolyamban a másik osztályban meg 4-en. Ezek 20-22 fős osztályok, 30+ létszámúnál reálisnak tűnne a 9.
2021. szept. 16. 11:47
 4/12 anonim ***** válasza:
kérdező, mire jó hazudni?
2021. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenki szívizomgyulladással van kórházban? Ez ugyan melyik régió? Nem tudom elképzelni, hogy ez igaz lenne. Már rég tele lenne vele a híradó, mert kicsit sem általános dolog.

Vagy mindneki COVID-os és annak kapcsán van myocarditise is?

2021. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen esetről sem tudok a tágabb ismeretségi körömben sem. Tanító ismerőseim sem számoltak be erről, pedig ott sok gyerek beteg, de csak influenzaszerű betegség.
2021. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem kaptak oltast veletlenul? Csak mert ez egy gyakori raadasul hivatalosan is elismert mellekhatas.
2021. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező azt akarja kihozni a kérdésből, amit a 7-es írt, hogy ez a sok szívizomgyulladás az ellenőrizetlen, génmódosított, graféntartalmú mérgező oltások miatt van. Csodálom, hogy 7 hozzászólást kellett várni, mire valaki beírta. Szóval aranyos ez a kis naiv, rácsodálkozó megfogalmazás, hogy ugyan mitől lehet ez a sok szívizomproblémás beteg, de nagyon látszik a valódi cél.
2021. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De akkor nem is igaz amit a kerdezo ir?
2021. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy igaz, lehet, hogy nem. Annyi biztos, hogy a Pfizer oltás tényleg okozhat szívizomgyulladást a fiataloknál, erre sok dokumentált eset van. Szóval nem a kérdés valóságtartalmát tagadom, csak egy kicsit átlátszó módon lett feltéve.
2021. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!