Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás szövődmények, másnál is?

Oltás szövődmények, másnál is?

Figyelt kérdés

Júniusban megkaptam a 2.oltást(szputnyik). Azóta elég sok mellékhatása van. Minden nap erősen fáj a fejem, alig tudok aludni, faj a hatam, a nyakam be van állva minden reggel,illetve a mentális állapotom sem a legfenyesenyesebb.20 éves létemre úgy érzem magam, mint aki 50 évet öregedett hirtelen. Az életmodómon semmit nem változtattam pedig.

A szüleimnek ugyan ezek vannak, neveloapamnak sebes kiütések vannak a lábán, amik nem múlnak el semmitől.(pfizert kaptak)De vannak olyan barátnőim, akik azóta nőgyógyászati problémákkal küzdenek. Senkinek semmi változás nem volt az életében, az oltás a közös pont mindnekinek. Mégis mi a sz@rt adtak be nekünk?



2021. szept. 17. 00:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Párom Sputnikot és Pfizert kaptam májusban. Semmi.
2021. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
23%
Egy kérésem van! Menjetek el egy HIV tesztre! Teljesen ingyenes és hasznos. Leginkább úgy, hogy legalább 3 hónap eltelt az oltás óta. Kíváncsian várom az eredményeket. Ha megteszed ezt, akkor írj egy privát üzenetet, ha esetleg még odébb van a 12 hét a második oltás óta, meglegyünk egymásnak... Bárki máshoz is szól ez a kérésem, javaslatom.
2021. szept. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%
Csak nem arra gondolsz hogy az volt benne?
2021. szept. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
19%
Nem fontos, hogy én mit gondolok, itt, névtelenül. Annyit kérek, bárki aki beoltott, főleg ha 2 adaggal is, az menjen el egy HIV tesztre. Aki elmegy, el, aki nem, nem. Nekem igazából mindegy. annyit írok, hogy lehetséges. Mikrobiológus hölgy ismerősöm is ezt javasolja, én is. Ennyi. Egy próbát megér, aztán vagy ez, vagy nem ez. Ha ez és időben fel van ismerve, akkor ugye egész jól kezelhető, van még pár év hátra. Viszont fontos, hogy ez a vírus 12 hétig nem mutatható ki. Természetes fertőzés esetén legalábbis.
2021. szept. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Azért kérdeztem rá mert volt munkatársnőmnek is hasonló tünetei voltak, a helyi kis főnök meg kettyintgeti :D
2021. szept. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
3%
Ők is menjenek el, írjatok rám mind, az eredménnyel kapcsolatban. Szükségem van legalább 5 pozitív eredményre. Azért csak ennyire, mert ez a betegség igen ritka, főleg itt. Nyilván ha 5 oltottnál pozitív, az már nem jelentéktelen adat.
2021. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%

😂😂😂 Hat ezt a HIV-kepzelgest meg nem hallottam.


Erdekes, az en kornyezetmben senkinek sincs semmi baja, pedig mindenki oltott.

2021. szept. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A HIV vírust ma már ki lehet tolni 70 éves korodig,nem a 80-as években vagyunk. Biztos ezzel akarjak megfertőzni az emberiséget:D kár volt az internetre feljönnöm ma is.
2021. szept. 17. 06:26
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Már hogy kapnál HIVetaz oltással? :D HIV lenne a mellekhatas? Csak úgy random kialakul a szervezetedben? Ember. A HIV is egy virus esetleg akkor kaphatnál ha az oltásba van,de nincs.
2021. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Istenem, és az ilyen emberek köztünk élnek és járkálnak az utcán....
2021. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!