Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid után tapasztalt-e magán...

Covid után tapasztalt-e magán valaki pszichés post-covid tünetet?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂😂😂


Az milyen???

Azt hiszed meg vagy fázva de mégsem?

2021. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Március közepén kaptam el, nagyon megszenvedtem vele.

Azóta annyira izzadós lett a fejem, hajam, hogy leirni sem lehet. Még a szokásosnál hüvösebb májusban is, vagy akár most is. Hát még nyáron. Most már nincs klíma, meg nyitott ablak, bemegyek egy boltba és rámjön az izzadás. És sehol máshol, csak a fejemen..

De otthon is. Éjszaka még picit nyitva van az ablak, mégis tiszta víz oldalt, meg hátul a fejem.

Az orvos szerint lehet a stressztől, elküldött ide oda, minden oké, illetve a hasi uh van vissza, novemberre van időpont 😀😀

Nem tudom, ennek mi az oka. Igazából stresszesebb vagyok az átlagnál, de azért ennyire nem,hogy éjjel nappal izzadjak, akár a 10 fokban is.

2021. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Igen, idővel befordul az ember, mikor egy rendes baráti találkozót nem lehet összehozni azok miatt, akik még 3x évesen 2 oltás után is rettegnek mindentől.
2021. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!