Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax túladagolásával kapcsola...

Xanax túladagolásával kapcsolatban milyen tapasztalatokkal rendelkeztek?

Figyelt kérdés
Hosszan nem szeretném kifejteni, egy barátomnak elég nehéz és súlyos gondjai vannak, szorongással, ideggörcsökkel. Alváshoz kapott Xanaxot, előírt adagolással. Ezzel eddig nem volt probléma, viszont beszélt róla, h utánanézett, h a nem megfelelő dózisban és alkohollal való bevétel akár halállal is járhat. Nem nyílt meg korábban ennyire, h tudjam, annyira súlyosnak érzi a helyzetet, h felmerült benne, hogyan vethetne véget az életének... Szeretném szakorvoshoz vinni, és megtenni, amit lehet, de állandóan én sem tudok mellette lenni, se most rögtön felkeresni egy ebben járatos embert. Viszont érdekelne, valóban van-e annak realitása, h ha bevesz 2 levél gyógyszert alkohollal, az súlyos, akár végzetes következményekkel járhat... Eléggé aggódom.

2020. szept. 28. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennyitől nagy valószínűséggel nem lenne semmi baja, még alkohollal kombinálva sem.
2020. szept. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
anyám - apám halála után - úgy kapkodta a xanaxot, mint más a tic tac cukorkát. csak azt akarom ezzel én is kinyögni, hogy ennyitől nem lesz baja. de persze vidd el őt minél előbb a megfelelő orvoshoz
2020. szept. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Sok xanax + alkohol legzesleallashoz vezet, de ha ket level 0.5ös xanaxra bever fel liter vodkat VALOSZINULEG semmi baja nem lesz, max alszik egy jot.
2020. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 28. 06:48
 5/7 anonim válasza:
Azért egyénfüggő is, hogyan reagál. Én pár éve túladagoltam magam, mikor nyilvánosan nevetség tárgyává tettek középsuliban, noha alkoholt nem ittam rá, de amennyi Xanaxot találtam, azt betömtem magamba. Szószerint álló helyből elájultam, és mikor felébredtem, az előző nap szinte kitörlődött (bár ezt nem bántam). De komoly bajom nem lett szerencsére, de hidd el, gyógyszerekkel nem szabad szarakodni!
2020. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 dobozzal szedtem be egyszer. Semmi bajom nem lett. Este szedtem be, a következő napomra nem emlékszem, és ennyi...
2020. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok ilyet láttam már.. az lesz, hogy jól kiütöd magad, és elüt az autó, vagy kirabolnak, vagy te csinálsz olyat, amit nem tennél.. és böri.. vagy.. agykárosodás, és ülhetsz a kakában életed végéig..
2021. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!