Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy nyugalmi...

Mitől lehet, hogy nyugalmi helyzetben is szuszogva vesz levegőt?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, aki nincs elhízva, rendszeresen sportol, egészségesen táplálkozik. Folyamatosan, nyugalmi helyzteben is szuszogva veszi a levegőt, mint amikor alvás közben szuszognak az emberek. Lépcsőzés vagy intenzívebb séta közben pedig még inkább felerősödik a szuszogás. Elég zavaró nekem, hogy soha nincs csend. Tudom velem van a baj. Még nem találkoztam ilyesmivel, lehet ennek valami konkrét oka ami ezt okozza nála?
2021. szept. 20. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Orrsövényferdülés? Kívülről nem mindig látható
2021. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Külsőre nem látszik rajta, szép egyenes orra van, de én is gondoltam erre. Viszont nem volt még a környezetemben ilyen, így nem tudom, hogy annak milyen jelei vannak.
2021. szept. 20. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legidegesitobb dolog szamomra is, anikor nem tud valaki csendben levegot venni. Nyilvan nem az ő hibaja, de en biztos nem terveznek vele igy hosszutavra, mert megbolondulnek.
2021. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
asztma? esetleg enyhébb ami még nem lett diagnosztizálva?
2021. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 számomra is nagyon idegesítő sajnos :( Viszont azt vettem eddig észre, hogy csak akkor zavar, ha frusztráltabb, feszültebb vagyok. Még egyelőre tanácstalan vagyok, hogy hosszútávon menne-e vele, mert egyébként meg ezenkívül semmi kivetnivaló nincs vele, nagyon szimpatikus. Sőt, nem is horkol, ami nekem vízválasztó egy kapcsolatban.
2021. szept. 20. 09:02
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 hmm asztmára nem gondoltam, elgondolkodtató.

Nem tudom hogyan próbáljam kideríteni mitől lehet, úgy, hogy ne bántsam meg vele, illetve ne derüljön ki számára, hogy ez kicsit zavaró nekem.

2021. szept. 20. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bírom elviselni:( Most rájöttem.
2021. szept. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!