Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a rush? Veszélyes?...

Mi az a rush? Veszélyes? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma a barátnőimmel találkoztam. Az egyik elővett ilyen kis üveget, azt mondta, hogy rush, odatolta az orrom alá majd mondta, hogy szívjak belőle. Hát csak egy kicsit megszagoltam, hogy mi ez. Ezután egy kicsit fájt a fejem, majd elmúlt.
2010. aug. 31. 17:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:D oké
2010. szept. 1. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal a folyékony exctasyt hívják így, ha valóban az volt akkor elég komoly drog.


Én nem próbálnám ki!


Veszélyes.

2010. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért veszélyes, mert túladagolva infarktust, szívleállást okoz, alkohollal meg kiszámíthatatlanná válik.
2010. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Phoney ***** válasza:
50%
Elég ritka az olyan anyag, amitől "egy adag" után maradandó bajod lesz:) A legtöbb szernek nem az a veszélye, hogy súlyosan mérgező lenne.
2010. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Teljességgel veszélytelen legális szer, a nemi vágy fokozására használják és szexshopokban lehet kapni.


Ui: A többi fogyatékos kommentelőt előttem pedig remélem kizárják, azért amiért megpróbáltak félrevezetni. Nem szép dolog ezen az oldalon hazugságokkal oltani az embereket! Az ilyen rosszindulatú ember a pokolra fog jutni!

2013. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!