Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedés kádba üléssel...

Székrekedés kádba üléssel megoldás lehet?

Figyelt kérdés
Helló. /besült, túl kemény és vastag/ székrekedésre megoldás lehet ha miközben wc-zem mondjuk a kádba próbálom meg, és így a víz kicsit felhigítja a kulát?

2021. szept. 22. 15:00
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
43%

Ezt most elképzeltem, bár ne tettem volna.

Inkább akkor csinálj beöntést.

2021. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs de muszáj volt megkérdeznem :D. Esetleg más szerint ez működő képes dolog?
2021. szept. 22. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan mégis hogy lazítaná már fel ami benned van? Max ami már kint van. Klassz le az, amikor úszik a vízben és majd halaszgathatod
2021. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

A testen kívüli víz hogy hígítaná fel?

Ami nekem segített:

Reggel egy glicerines kúp, és sok vizet kell inni. A hasat is érdemes maszírozgatni. Ha nincs nagyon besülve, 15-30 percen belül beindul.

Ha nem, akkor 1-2 óra múlva újabb kúp. Nekem volt, amikor három kúp is kellett így.

Ha régóta nem volt széklet, az is lehet, utána egy egész napig bogyózni fogsz.

2021. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy gondoltam, bár elég undorító lesz szerintem olvasni. Tehát ha nyomom, akkor csak a végéből jön egy kicsi, de a többi nem, szóval a végét lekaparom popsitörlővel és a többi az bent marad, így ha pl kádba ülök vagy ilyesmibe, akkor a egy pici víz vagy feltudna menni vagy a végét kicsiz higítja, én így gondoltam és bocs mindenkitől, ne képzeljétek el szerintem :'D
2021. szept. 22. 15:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg olvastam nem rég, egy szülő írta ki, hogy a gyereke egy ideig kádba kulázott, mert ott könyebb volt neki, szó ja
2021. szept. 22. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Aha. Nos, a melegviz ellazítja a hasizmokat, igy a belek is ellazulnak, tehát maga az esemény könnyebb lehet. De ez nem oldja meg a székrekedést.

Ha régóta fennáll a problémád, akkor orvos és szakszerű beöntés, mert komoly gondjaid lehetnek a végén

2021. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted működhet az elképzelésem?
2021. szept. 22. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Egyértelműen leírtam hogy nem
2021. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk működött. A meleg víz ellazítja a hasizmokat, beleguggolsz és nyomod. Csak nehogy annyira hozzá szokj, tesóm éveken át csak így tudott….
2021. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!