Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő olyan esetben...

Mi a teendő olyan esetben amikor egy megváltozott munkaképességű dolgozótól olyat várnak el amire le van százalékolva?

Figyelt kérdés

Pl aki nem tud emelni és nehezet kell pakolnia, vagy aki nem lát rendesen, és apró dolgokat kell mesziről megtalálnia, vagy aki süketnéma, és elvárják hogy meghalljon dolgokat, vagy aki mentálisan sérült és és önálló munkavégzést várnak el.

Lehet hogy a példáim drasztikusak, de definícióként írtam nem precedensnek!

Úgy érzem van több megoldás is, de valami arany közép utat keresek, a munkahely váltás, és a cégbíróság közt!



2021. szept. 23. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bemutatod a munkaltatodnak a papirodat, amin szerepel, hogy miért vagy csökkent munkaképességű.

Egyébként nem cégbíróság az, hanem munkaügyi birosag.

2021. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyen van szerződéskötés, illetve orvosi alkalmassági, ahol a munkáltató bejelöli, milyen munkavégzésről van szó. Ezen az orvos bejelöli, hogy alkalmas-e rá. Ha nem, fel sem veszik.
2021. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CV benyújtásnál is el szoktak utasítani sajnos.
2021. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na mi a helyzet?

én most tehetetlennek érzem magam.

megváltozott munkaképességű vagyok, és sehova nem hívnak be interjúra...

2021. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!