Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi termék rendelése...

Egészségügyi termék rendelése esetén 14 napos elállás mennyiben változik?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy egészségügyi termékek, melyek testtel érintkeznek, ezek eléggé módosítják a 14 napos elállást, csak azt nem írták meg hogy mennyiben és milyen mértékben.

Veszek például egy pulzoximétert és rájövök, hogy nem felel meg valamiért, nem tudom visszaküldeni mert "testtel érintkezett"?



2021. szept. 24. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt simán visszaküldheted, mert testváladékkal nem érintkezik. Ez alapján egy telefon is érintkezik testtel. Pl. egy lábfüfdő gépet nem vesznek vissza szerintem kivéve ha nem bontottad ki,nem használtad.
2021. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ami "gyógyászati segédeszköz" vagy "egészségügyi termék" kategóriába van sorolva eladáskor, arra más szabályok érvényesülnek, mivel a telefon nincs e kategóriába sorolva, hiába érintkezik az ujjammal ezért más szabályok vonatkoznak rá.
2021. okt. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!