Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Seb van a péniszemen (a...

Seb van a péniszemen (a makkon) és kicsit vérzik. Nem tudom, hogyan keletkezhetett. Mi lesz vele? Eláll majd és elapad? Vagy most azonnal rohanjak orvoshoz? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Komoly kérdés, és légyszí ne troll válaszokat írjatok!

2016. nov. 15. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana elmenni bőrgyógyászhoz, vagy urológushoz.
2016. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
El fogok menni, de addig mi lesz? Egyébként nem is vagyok biztos benne, hogy vérzés volt, csak egy piros pöttyöt látok, és finoman megérintettem, nem tűnt vérnek.
2016. nov. 15. 15:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Most azonnal nem tudok menni, ugye nem lesz baj, ha csak holnap délután tudok menni?
2016. nov. 15. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj.
2016. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, értem, köszi, csak nagyon megijedtem. Egyébként közben rájöttem, hogy nem vérzett, igazából csak egy piros pötty. De nem értem... nem fáj egyáltalán, csak ott van. Tehát nem seb. Viszont fertőzés meg nem lehet, mert még szűz vagyok, akkor ez most hogy... ?
2016. nov. 15. 15:55
 6/11 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de megpróbállak megnyugtatni. Szerintem úgy is kaphatsz valamilyen fertözést, kiütést, ha megfáztál, vagy egyéb okok miatt. Pl. valakinek úgy is van herpesze, ha még nem csókolózott. Viszket? Mindenesetre nem hinném, hogy életveszélyben vagy.
2016. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Közben megnyugodtam, rájöttem nem is vérzett, hanem egy helyen bepirosodott. Szóval csak egy piros folt, és nem, nem viszket, nem fáj.
2016. nov. 15. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, minden apróságot észreveszek, és hipochondernek neveznek -.-

Viszont most mondanám, hogy lehet nem kellene neki olyan nagy jelentőséget tulajdonítani, de sohasem árt az elővigyázatosság!

2016. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyen vagyok, azt hiszem beparáztam, és hülye kérdést tettem fel... na, mindegy, azért ha holnapra nem tűnik el a pirosság, akkor elmegyek orvoshoz.
2016. nov. 15. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de meglátod, nem lesz semmi baj. :)
2016. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!