Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért egészséges mezítláb járni?

Miért egészséges mezítláb járni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom-tudom régi kérdés, de 3-as? Szerintem az hogy koszos lesz attól még nem egészségtelen. Kibicsaklani nem fogsz, nem kell plussz tartás. Kezed is lefagy, attól még nem lesz egészségtelen.
2022. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es

Nyilván a retkes láb tök egészséges. Főleg ha kutyaszarba vagy hasonló nyalánkságba lépünk. Még megmosni sem érdemes soha.

De, előbb-utóbb kificamodik. Pl már papucsban is 10x annyi a kificamított láb, mint cipőben, na vajon miért?

Neked lehet, hogy le szokott fagyni a kezed - bizonyára ez is felettébb jót tesz neki - én vagy húzok egy kesztyűt, vagy zsebre vágom. Mivel a lábamat nem tudom zsebre vágni, marad a zokni, cipő.

2022. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

miért lépnél kutyaszarba?

miért? mert a mai ember lába elszokott tőle, hogy nincs mankója

szerinted aki egész gyerekkorukat mezítláb töltötték, kificamodik a bokájuk a járástól, szaladgálástól?

maximum az benne a negatívum, hogy össze lehet vele szedni fertőzést

tiszta helyeken kell mászkálni, pl új-zélandon

ott a gyerekek max télen hordanak cipőt, amikor hideg van

ha meg piszkos lesz a lábad, meg is lehet mosni.

2022. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!