Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak szerintem gusztustalan...

Csak szerintem gusztustalan így zuhanyozni menni?

Figyelt kérdés

Nem tudom a való életben mennyire gyakori,de filmekben sokszor látni olyan jelenetet,hogy úgy mennek zuhanyozni emberek,hogy előtte magukra tekerik a törülközőt,amiben később törülközni fognak.


Magyarán a koszos testére feltekeri,lezuhanyzik,és azzal törülközik meg,mintha nem is zuhanyoztál volna.


2021. szept. 25. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Filmekben olyat is gyakran látni, hogy cipővel fekszenek rá az ágyra. Szerintem ez sokkal gusztustalanabb.
2021. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Sok időd lehet...

Nyilván ha olajos, sáros vagy nagyon izzadt az illető, akkor nem csavar magára tiszta törölközőt.

Egyéb esetben meg nem vagy koszos fürdés előtt sem.

Ez a logikád alapján akkor a törölközőt sem kellene mosni, hiszen abba már tisztán törlöd meg magad?!

2021. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy csak azért tekerik magukra, mert a filmben esetleg nem lehet meztelen jelenet? Más korhatár-kategóriába esik, más idősávban vetíthetik, némely országokban nem is vetíthetik tehát nem veszik meg stb?
2021. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

#2: "Ez a logikád alapján akkor a törölközőt sem kellene mosni, hiszen abba már tisztán törlöd meg magad?!"


Na emiatt édesanyám mindig mérgelődött! "Hogy lehet egy törülköző koszos?! Mosdjatok rendesen!"

2021. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De hát,nyilván nem a látható koszra gondolok.

Hanem izzadtság,esetleg ha valaki nagy dolog után nem mosta meg,a feneke kakis,és oda tekerik,majd abba törlik a testüket.


Ez elég undorító,nem tudom,hogy a gyakorlatban ezt csinálják-e emberek vagy tényleg csak filmekben van így.


De pl olyat is olvastam,hogy koliban vannak,akik úgy mennek a folyosón a zuhanyzóba,hogy már magukra csavarják a törülközőt.

2021. szept. 25. 16:26
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Korhatár és hasonló megbotránkoztatást elkerülendő dolgok miatt csinálják. Ez pont olyan, minthogy melltartóban és komplett öltözékben alszanak néhány filmben.
2021. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát, én még nem láttam ilyen filmet, de azt tudni kell, hogy a film, az fikció.
2021. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Jesszus, kérdező, neked barna szokott maradni a feneked?

Ezekből, amit felvázolsz, inkább úgy tűnik, hogy a te személyi higiéniáddal van gond...

2021. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8


Én nagy dolog után egyből lezuhanyzok.

De amikor kitörlöm,akkor változó,ha hígabb a széklet,akkor bizony,törlésnél szétkenődik.


Ezért is zuhanyzom le egyből.Nyilván addig törlöm,amíg kell,de az nem olyan,mintha megmosnád.Ezért sem tekerném oda a törülközőt.


De az átlag ember,aki reggel végzi nagy dolgot,biztosan nem mossa meg,csak megtörli,de attól még az "kakis" marad,ha nem látszik,akkor sem olyan,mint egy mosott fenék.

2021. szept. 25. 18:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért fürdés után még leöntöd magad egy liter hypóval. Mert ugye tudod, hogy a víz meg a tusfürdő nem pusztítja el a bőrödön élősködő ocsmányságokat, vagyis faktikusan fürdés után is tisztátalan vagy?!
2021. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!