Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agydaganatom lenne?😰

Agydaganatom lenne?😰

Figyelt kérdés
1 hónapja fáj a fejem mindig máshol. Utóbbi időbe a szemem alatt rángatózik egy ideg vagy nem tudom mi a fülem pattog néha, meg van hogy egy-egy ujjam bizsereg és fáj a nyakam is, és volt hogy gyenge voltam napokig az nagyjából elmúlt. Voltam orvosnál aki vérvételre küldött de a vérképem teljesen jó lett. Nagyon megvagyok ijedve mert az interneten hasonló tüneteket írnak hozzá. A szüleim meg nem annyira veszik komolyan a problémámat (18 éves vagyok)

2021. szept. 26. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szem alatti rángás a stressz miatt van. A többi is lehet ilyen, főleg ha parázol nem létező betegségek miatt és már arra készülsz tudat alatt, hogy haldokolsz vagy valamilyen durva korai halálod lesz.

Az internetes öndiagnosztikát felejtsd el, minden szir-szar tünet vége az, hogy ilyen-olyan ráknál is jelentkezik. Egy fejfájás nem egyből rák.

El kell menni orvoshoz, és ha azt mondják nincs bajod, akkor nincs bajod. A stresszfaktorokat pedig iktasd ki, és nézd meg van-e változás.

2021. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Menj neurológiára
2021. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azért mentem el orvoshoz mert gondoltam beutal, de ehelyett vérvételre utalt csak be de ott minden rendben volt
2021. szept. 26. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj el még egyszer, és utaltasd be magad neurológiára.

Ja, és ez nem egészségi kérdés?

2021. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem alszol eleget és túl sokat ülsz.
2021. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia. Szedjél magnéziumot :)
2021. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek bár már kiderült egy orvosnál hogy “csak” gerincprobléma. Meg elkezdtem magnéziumot szedni😅
2021. nov. 11. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!